
Repülő oroszlánt sem látni mindennap...
viserot | 2013.12.15. 12:49:44ok mar kezdik sejteni amit mi meg nem....hogy nem az az erosebb akinek nagyobb a szaja vagy jobban tud vicsorogni
„302 nőnek írtam, mind olvasta, egyetlen választ sem kaptam”
A 29 éves Árpádnak nem volt szerencséje az egyik legismertebb társkereső oldalon, pedig állítása szerint jó külső adottságokkal és elvárható intelligenciával, műveltséggel rendelkezik. Minden nőnek egyedi, ízlésesen megfogalmazott levelet írt, reagálva a bemutatkozójukban szerepeltekre, mégse kapott egy félsoros választ sem.
Szerintetek tényleg létezik ilyen? Akinek van online társkeresős tapasztalata, az megírhatná (nekem nincs, de elég kamuszagú írás)...
Innen fúj a szél! :)

Ezek nem s(z)órakoznak, mindent tartósítanak! ;)
hawkeye | 2013.12.07. 09:15:05
Russian systems.... :)

Miért nem szexelnek a japánok?
A japán Institute of Population and Social Security felmérése szerint a fiatal nők 90 százaléka szerint szinglinek jobb lenni, mint amilyen egy házasság lehet. Az országban a harminc év alatti emberek 30 százaléka még soha nem randizott, a 16-24 év közötti nők 45 százalékát nem érdekli a szexuális kapcsolat, vagy egyenesen lenézi azt.
A különleges kultúra és a gazdasági kényszer, a társadalom fejlődése mára sokak szerint kóros irányt vett: nem kell kapcsolattal vesződni, az ezt kiszolgáló helyeken vagy az interneten úgyis meg lehet kapni mindent. Ennek extrém eredménye, hogy néhány ember már fizikálisan képtelen elviselni a másik nemet, megborzonganak, ha csak hozzájuk érnek. Nagy részük férfi, de nők között is előfordul.bungle | 2013.12.03. 09:47:51"Ezért sziget, nehogy elterjedjenek." (Hofi)

Nem minden felnőtt szereti, ha a farkával játszadoznak. ;)
Nusihusi | 2013.11.30. 15:56:25Elvan a macska, ha játszik:D

Mindig van aki kukacoskodik...

„Bértüntetők: közmunkások 5000 forintot kaptak, hogy tüntessenek.” A egyik videón szereplő fiú ma azt nyilatkozza, hogy valóban pénzt kapott, de nem a tüntetésért, hanem azért, hogy kamera előtt azt állítsa, hogy pénzért kell menniük tüntetni libával a kezükben.
hawkeye | 2013.11.28. 06:04:55
Aki még mindig nem ismeri eléggé őket, itt is van egy videó:
https://www.youtube.com/watch?v=3ZBhszrdZdM#t=55

Gyöngyöspatai romákkal melózott Vona Gábor
„A brigád tagjai között voltak cigány és magyar etnikumú állampolgárok, de ebből semmilyen probléma nem származott, mert mindenki szorgalmasan dolgozott. Ahogy polgármester úr elmondta, itt azok maradtak, akik megbecsülik a munkát”7sleeper | 2013.11.25. 20:03:15"fél órát dolgozott életében"
és még így is egy órával többet dolgozott mint a legtöbb magyarországi politikus

Noé
Megérkezett az előzetes a Darren Aronofsky rendezésében készülő Noé-hoz, amely teljesen új megvilágításba helyezi a mindenki által ismert apokaliptikus bibliai története. Az emberiség megmentőjét, Noét az Oscar-díjas Russell Crowe alakítja, az ő – és családja – feladata, hogy megépítse az óriási bárkát, amely minden egyes faj pár egyedeinek otthont ad, ő az, aki az Özönvízet követő káoszban megpróbál rendet teremteni...
A Noé 2014. március 28-án kerül a mozikba, a fő szerepekben Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson és Anthony Hopkins látható.
Magyar szinkronos előzetesMimis | 2013.11.21. 23:11:16Sz@rrá ázva, tengeribetegen Neked sem lenne túl sok kedved a kergetőzéshez... ;))









