
Így kell tábortüzet csinálni. :D
focuskoma | 2009.10.30. 22:02:30Ez megy a kedvencek közé ÁHHÁHHÁHH
Guitar Hero Antal, az utánozhatatlan gitár virtuóz.
7sleeper | 2011.04.04. 07:03:11nyersfordítás szerint: elzett dzsipszáj (valamint z hasonul l-hez)

Szerintem megbánta, hogy olyan kiváncsi volt... :D
oby | 2009.10.25. 13:15:23Unatkozom Dragaam..Ja enis.Te, mit szolnal ha megszivatnank a gorenyt es feltennenk az internetre?

MC DC Veress Róbert Freestyle Rap
Nyolc éve - amikor Robi még azt sem tudta igazán, mi is a freestlye rap - egy házibulin kiderült, nagyon megy neki a rögtönzött rappelés. Bár szoftver-üzemeltetőként végzett, reméli, egyszer eljön majd az idő, amikor minden idejét a freestyle rap-re fordíthatja. 9 és fél órás folyamatos rappelésével ő tartja a nem hivatalos világrekordot.
+ itt van pár a legcikibb produkciókból (köszi CS1985)
Ha nincs zebra, jó a szamár is. :D
varazs | 2009.10.10. 12:59:12Ugy van!!!!!

Csiga-biga gyerek ki...
Bubba | 2009.10.12. 08:23:09Háát, nem sokáig maradt bent!
Nem nagyon volt ideje hozzászokni a bezártsághoz.

Vigyázz, veszélyes kacsa! :)
Nusihusi | 2009.10.11. 01:38:37XD Erről valahogy Tom és Jerry jutott eszembeXD
Az idei TGS-en a csinos hostess lányok mellett felbukkannak a cosplay, japán lányok, akik a japán játékipar legismertebb karaktereit testesítik meg, élőben. Egyedi kosztümök, bájos mosoly, nagy barna szemek. Fogyasszátok egészséggel!bungle | 2010.01.28. 11:00:25Már megint egy...
http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/best-female-street-fighter-costumes.html

Kell egy jó gép, pl Canon 5D Mark II DLSR + egyéb kiegészítők és csinálhatsz olyan videókat, képeket, mint Tom!

Csináld magad tűzhely, avagy légy te is MacGyver! :)
Schabee | 2009.10.01. 19:41:19jáááááááááj ez nagyon fáj!









