
Így zajlott a 2001-es melegfelvonulás Szerbiában.
Nyolc év után ma először akarták újra megrendezni, de végül ismét elmaradt.
I Hope They Serve Beer in Hell
"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."
Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.
IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D
Imdb | Kritika a könyvrőlMiniMe | 2009.09.19. 13:31:25"my room was covered by astraglide, vomit and anal luquid"
ROFL!
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.Su | 2009.09.21. 17:37:16de, teljesen rossz adatok
Így gázolták el azt a motoros rendőrt Hollandiában szeptember elsején, aki csak tiszta utat akart csinálni a közeledő mentőautónak az autópálya felhajtójánál.norbalia | 2009.09.08. 10:29:52Lol te fostarisznya!!!!!! Mi az hogy szelsojobbos? Te elvetemult idiota. Valaki azert szelsojobbos, mert gyuloli a korrupt mocskos zsernyakokat? Na huzzal vissza izraelbe te szdsz-es kamposorru berenc!!!!

Az új axe hatás... Hogyan igyál lángoló fejjel!

A Pogo Stick sporteszköz áldozatai. :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.vadonka | 2015.01.21. 10:49:01Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!

Így kell grill partit tartani társasházban... ;) Nehogymá' a lakásban terjengjen az olajszag! :D
Fireblade1000 | 2009.08.19. 22:51:42sztem is jó ötlet.
Siemens Smart Chopper - újrahasznosított anyagok felhasználásával készült elektromos motorral rukkolt elő az Orange County Choppers. A környezetbarát motor teljesítménye ugyan nem túl nagy, mindössze 27 lóerő, de a masina így is 160 km/h-s végsebességre képes.Sanzi | 2009.08.20. 09:07:00Mi kerülne ennyibe? Hát a sok szelektíven, ingyen visszaadott szemét amiből előállították! Mert azt még érteném, ha valami speciális anyagból lenne!!!!!!!

Hol lehet így megtanulni a tánc művészetét? :D
Ctx Twin | 2009.08.18. 18:03:00Volt itt minden "almaszedés"-től, a "megmutatom milyen volt, amikor hosszában eltört a sípcsontom!"-ig










Ez is azért a másik vége a dolognak, le merem fogadni ,hogy ezek a sok ésszel rendelkező emberek 2 hete másért tüntettek meg vertek szét mindent az utcákon. az a baj,h sokan azt se tudják ,h miért üvöltöznek csak csinálják mert ez milyen jó dolog. ezeknek tudnék gratulálni. a sok hulladék szenny ember igazán kipusztulhatna már.
evvel most nem a buzikat védem, azok is inkább otthon vállalhatnák magukat. az embereknek semmi bajuk nincs szerintem a melegekkel, csak ne legyen polgárpukkasztás amit csinálnak.
Engem spec az is zavar ha egy heteró pár nyalja falja egymást a buszon/metrón/ bárhol ahol sokan vannak. nem hogy egy meleg.