Ha esetleg egy egész weboldalról szeretnél képet csinálni (mint pl. a következő, macska családfás posthoz), akkor jól jöhet ez az online screenshot készítő.
Leia hercegnők. :)
lokko | 2009.11.08. 15:19:56http://1.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/Su85v1AgWHI/AAAAAAAA1s0/PgFr6Md757Y/s1600-h/princess_leia_cosplays_11.jpg
valami zavart érzek itt az erőben

Mini birodalmi lépegető. :D
BERZERKER | 2010.10.19. 18:58:41a gazdi az egészet végig röhögte

Részeg ewok macik. ;)
Purple | 2009.11.02. 20:28:04hát nem látod, hogy ezek ewok-ok? :D

Csumacska, Chewbacca közeli rokona. ;)
Drevway | 2009.11.02. 19:36:00Chewbacca, még mielőtt elkezdett volna mutálni ;)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a sea dragon, azaz a tengeri sárkány, vagy más néven cafranghal.
Purple | 2009.10.31. 13:43:21happy box-ban :)

Csillag születik.
gyuri1980 | 2009.11.07. 14:18:01Az itt született kommenteken besz**tam a röhögéstől!!!A videón nem annyira,de a kommentek... XDDD

Fogatverseny Palik kommentálásában
Schabee | 2009.10.30. 22:45:15nem volt rossz, ötletes :)

Stu Rasmussent polgármesternek! A hatvan éves Rasmussen korábban már két cikluson át töltötte be Silverton város első emberének posztját. Igaz, ez még azelőtt történt, hogy a valaha szolidan öltözködő férfi melleket csináltatott magának, és nyilvánosan női ruhákban és magas sarkú cipőben kezdett el járni.
Szavaznál rá? :Djupiii | 2009.11.14. 15:48:33ez most férfi vagy nő?

Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D
Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)










ctrl + görgővel ki lehet zoomolni a böngészőben, és simán prt scrn. :)