
Nagyon ficánkolt a kígyó a gatyájában, így lekapcsolták a határőrök... ;)
TdianaV | 2009.10.28. 16:31:52:D :D :D
Bizonyára a világ legszomorúbb dolga így látni egy cuki kis patkányt. De ha mókásabbá tesszük a képet, egyből mindenki jól szórakozik. :)
Küldjetek ti is sok sok képet, ahol elszabadult fantáziátokat ráeresztettétek a képre!Mr.T. | 2009.10.29. 00:25:23Neeeeeeeeeeeeeeee :DDDD

Rosszul kezdődött a hétfő az irodában? Vannak ezzel így mások is. ;)
bungle | 2010.03.03. 01:28:18A börtönőrök élete sem egyszerű. ;)
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103231

Így kell tábortüzet csinálni. :D
focuskoma | 2009.10.30. 22:02:30Ez megy a kedvencek közé ÁHHÁHHÁHH

"Nyugi-nyugi, direkt volt... Mindig így fejezem be a gyakorlatot."
iw84u4t | 2009.10.16. 19:55:01Mostantól legalább összeszorított fogakkal is be tudja tolni a cigit a szájába...XD

Reklámadatbázis - reklámfilmek, reklámzenék, filmajánlók, műsorajánlók.
Ha pl. nagyon keresnéd egy réklám zenéjét, itt megtalálod az előadóját és a dal címét. (Tudom, már volt kommentben itt, de így többen látják).Purple | 2009.10.14. 07:38:20akkor olvass első 3 hsz-t...

Így kell rávenni az embereket, hogy inkább a lépcsőt használják a mozgólépcső helyett... ;)
bungle | 2010.06.17. 10:55:46Kreatív VW kampány, csúszda a mozgólépcső mellett:
http://www.youtube.com/watch?v=W4o0ZVeixYU

Egy elég hosszú csúszda. Egyelőre nem volt időm utána keresni, így többet most nem tudok róla, de majd talán valaki megírja. ;)
Schabee | 2009.10.05. 20:34:39nem rossz, bár nem voltam sose nagy csúszdás

Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.
És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)AVIREX | 2009.10.02. 02:18:58kis buzi kinaiak lopják a licencet hidden cam -mal... :$
[[[:

A Kokugamer csapata összeállította minden idők legjobb tíz játékreklámját, melyet teljesen szubjektív alapon válogattak össze, így egyes pontokon nem feltétlenül értünk egyet velük.
Mi kiegészítettük a listát a hazánkban forgatott, magyar nyelven beszélő, élőszereplős Halo 3: ODST videóval.Schabee | 2009.10.01. 18:51:00ez a halo 3 odst nagyon odabasz









