
"Kis karácsony, nagy karácsony, csomagolva a lakásom..." énekelheti majd Louie Saunders, ha hazaér az egyhetes útjáról, ugyanis barátai egy "pici meglepetéssel" készültek otthonában. :D
Louie reakciója. :)Nusihusi | 2009.12.17. 01:36:33Behalok! A kajákat is becsomagolták egyenkéntXD
Biztos szerethetik a f@szt a faluban... :D
cila | 2010.03.13. 12:40:47Szinte naponta benézek erre az oldalra, megismertem az új magyar nyelvet (amit Mézga Aladár még csak nem is sejtett), pl., hogy "vágom". És ezt is láttam:
(18-as karika!)
http://www.ize.hu/click.php?id=9741&url=http%3A%2F%2Fstreetbonersandtvcarnage.com%2Fblog%2F10-castration-scenes-from-horror-movies%2F
Szereplők: a Nő, a Férfi, a Férfi barátja, aki egy disznó (a szó szoros és átvitt értelmében), a Kutya és az ő barátja, a Macska (akinek más véleménye van erről a barátságról), Isten, aki ujjbábozik, a Sátán, aki megfontolt üzletember, továbbá jehovások, sátánisták, Jézus és Buddha. Mi kell még? :DNas | 2013.10.09. 18:24:22Annyira jó. :D Mindig újra kell nézni. :)
http://sinfest.net/comikaze/comics/2006-07-17.gif

Parti lesz...
Nusihusi | 2009.12.06. 01:17:15Malac töke lesz ebédre? Inkább kihagyom;)

Barry Underwood fotói
.::JunKieEQ::. | 2009.12.02. 14:18:15Tecc... flash lenne túrázás közben a "munkáiba" botlani...

Real Girlfriend - élethű japán virtuális barátnő.
Powaflips | 2009.12.06. 13:59:23kretén japók

Egy újabb azonosítatlan guruló izé.
AVIREX | 2009.11.30. 12:34:06Van egyéb ötletem,mibe ülj bele :D

Hobbinéger és pirított divatribi gyűjtemény
(van pár kép köztük a tavalyiból is, de ez bővebb kiadás :))bungle | 2011.12.07. 18:19:36Ezek mik?!?
www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41825_kep?mode=latest&position=4&large=1

Betyársereg - "Ne bántsd a magyart, mert pórul jársz!"
"A Betyárseregnek nem lehet bárki tagja. Kizárólag életerős, lehetőleg valamilyen küzdősportban jártas, kisportolt, jó kiállású férfiemberek, igazi harcosok jelentkezzenek."sahinel | 2009.11.25. 22:05:58Itt csak egyszerűen betartatják a törvényeket. Kb 3 hete pl letartóztattak egy muszlim papot aki felpofozott egy gyereket. Mert ebből majd tanul de itt törvény védi a gyerekeket. Hiába akar valaki pampogni hogy ez a valláshoz tartozik itt vannak törvények amiket vagy betart vagy fogadja el a következményeket.
Az hogy bevándorlók dolgoznak sok helyen, és sokan akarnak kijönni az nem jelenti hogy itt mindent megváltoztathatnak. És mint mondtam ha egy angol jelentkezik pl az ügynökségen akkor tuti hogy ő kapja elsőnek a munkákat aztán a külföldi. Tehát aki akar az tud dolgozni, és a törvények mindenkire vonatkoznak. Igaz minden tele van kamerázva, egyfolytában rendőrökkel futok össze, és a rendőrkocsik tetején kamerák számítógéppel autómatikusan figyelik az autokat, embereket. Csak akarás és törvénykezés kérdése hogy a nemzet hogy irányítja a saját országát.

"A Fény erő Kozmikus emberei"
"Tanulságos beszélgetések a barátaimmal a világűrből"
"Magas szellemi lény, a 10 milllió hajót számláló, Nagy űrflotta parancsnoka, főhadiszállása a Share űrbázison van."
???????????????????????Nas | 2009.11.26. 17:36:23A "tiszteletre méltó tudós emberek" nem alapítanak vallást, hogy mások hülyeségéből meggazdagodjanak...pláne nem hisznek esetleg maguk is olyan baromságokban mint a scientológia.









