
Teenage Paparazzo
Ő Austin Visschedyk, a film elkészültekor 14 volt, foglalkozását tekintve pedig profi paparazzo.
Adrian Grenier (Törtetők) az ő hatására kezdett el dokumentumfilmet forgatni a sztárhajkurászás jelenségéről, megszólaltatva benne mindkét felet. Végül pedig az elkészült filmet meg is mutatták Austin édesanyjának.
Rengeteg kérdést vet fel a film. Ti engednétek a 14 éves gyereketeknek, hogy hajnali kettőkor klubok előtt várakozzon, hogy több ezer dollárt érő képeket készítsen? A sztárok jogosan háborodnak fel, vagy ez a munkájuk része? A környezetünk ennyire befolyásolna minket?
A CIA legjobb programja lenne? ;)
bungle | 2015.11.21. 20:18:45Lewy küldte (ez is egy Onion álhír/paródia, ráadásul 2011-es):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=kUKW1i5ymw0
Szöveg: "Vedd meg most!
Ezentúl nem kell aggódnod, ha magadhoz nyúlsz! ;)"

A rút kiskacsa felnőtt korában ;)
winben | 2012.01.25. 12:16:59Rút kiskacsa?? Ez egy varnyúúú?! :D
Amúgy:
- Mi az, kicsi, sárga és óriási hatalma van?
- A rút kiskacsa (root kiskacsa)!
:D

We miss you
7sleeper | 2012.01.23. 20:12:10-Bambi, anyád meghalt.
-Tudok róla, nem probléma.
-És ami apádat illeti, én va..
-NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Seattle-ben ha lecsap a tél, a káosz garantált.

The Bark Side

Miért van az, hogy a többség elnyomja azokat a képes személyiségeket, akik tovább látnak a megszokott beszűkült életvitelen?
Kellemes nyitott elmével való értelmezést kívánok a következő 7 percben.rebecca | 2012.04.07. 15:31:27az egyik legujabb elmelet szerint, amit a natgeoban olvastam, a vallas kialakulasanak az egyik oka pontosan az volt, hogy a csoportokba szervezodott (annak elonyeit elvezo) emberek egymas kozti, a csoportot bomlaszto agresszivitasat csokkentette
az emberek nem azert konformistak, mert lustak es hulyek - hanem mert rengeteg elonye van a csoportnak, az egyuve tartozasnak - nem kell mindig kitalalni, mi a helyes, ertelmes, celravezeto, vannak akik megmondjak, vagy a csoport tapasztalata azt mondja... ezert vannak eloiteleteink is
ha valaki mindenben elter, mindenben a sajat utjat akarja jarni, az valoban bolond, vagy ha nem az, elobb-utobb belebolondul

A Radiátor nevet akarták adni a gyereküknek - Csák Norisztól Rikárdóig, a 11 legfurcsább, engedélyezett név itthon
bungle | 2015.01.05. 12:11:59nektarin küldte:
URL: http://tempty.hu/2015/01/05/rikardo-vs-hunora-a-hulyenevuek-klubja/
Szöveg: "Rikárdó vs. Hunóra - a Hülyenevűek Klubja
Talán minden név hülye, talán egyik sem az. De vannak, amelyek a legtöbb ember arcára mosolyt csalnak. Mielőtt ítélkeznék, felteszem a kérdést magamnak: számít-e egyáltalán a külvilág reakciója, ha az illető büszkén „hordja”?"

Anyapóknak nehéz szülése volt... ;)
robi0000016 | 2012.01.19. 19:32:45Csak nehogy meglássák a kínaiak mert megtalálják a módját hogy ők is így osztódjanak.

Figyelem! A túlzásba vitt mászturbálás korai falömléshez vezet!
7sleeper | 2012.01.18. 21:59:13hát kell ahhoz ok? ;-)










A "környezetet" mint élőhely, és mint virtuális tér értette.