
Itt a következő magyar csillag!
calipunkszabus | 2008.05.15. 19:13:38ez 1 ááállat!
Ma vietnámi rappel büntetünk.
tian | 2008.03.01. 23:09:04Nem baj, most az egyszer elnézzük, csak maradj meg azért "jó szokásodnál" ;)

Japán legjobb énekhangja! Avagy bosszú a 2 atombombáért...
wnw | 2008.02.28. 20:32:42hát igen :/
aham én is,először csak azért olvastam az egész után mert érdekelt maga a bomba működési elve,
aztán megfogott és mindent elolvastam ezzel kapcsolatosan
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).bandee1219 | 2008.03.10. 09:57:27Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)

Újabb holland büntetés a múltkori után... :)
bandee1219 | 2008.03.08. 18:29:56Valszeg azért a furcsa ruhák, meg minden azért fura, mert nem mai lehet. Szerintem '90es évek, én akkoriban szerettem a TD-ot, akkor jónak számított, különösen a megamix, ami asszem az 5. után volt.

Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :DZéZoli | 2008.03.05. 09:42:56már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér

A török Superman meg a japán Spiderman után most az olasz Pókember büntet...
bandee1219 | 2008.03.02. 11:40:30Kicsit lyan a beütése, mint a Torrentének, csak AZ jó. :)

Rodolfo Chikilicuarte - Baila el ChikiChiki
bandee1219 | 2008.02.21. 17:08:28Tulajdonképpen, bármilyen lehetne sztem, mert spanyol, tehát mindenképp szörnyen hangzana, de ez, ahogy előadja magát... XD

Na most megkapjátok a japánoktól!!! Ráadásul hardcore verzióban! :D (kakas vs. puli)
fecni666 | 2008.02.27. 20:13:03van bajság,mintha nem is a Földön élnének!

Büntetni kellene
Meistro | 2008.02.16. 17:35:19Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végül leszedte.
Nemcsodálkozom rajta.









