
A szokásos felállás: az emberi találékonyság találkozik a gyermeki hülyeséggel :D
(bár a postkép C&H, a videó nem :P)
Azt hiszem szegény cicának már ki vannak az idegei... :)
Cicamackó | 2010.01.27. 18:07:46Ő milyen kutya??? Nekem is kell ijen! Bár sztem az első ilyen körnél lecsapnám.Amugy pici,cuki és aranyos! :D

Modern babaház - haladni kell a korral. :)
bungle | 2010.03.17. 09:43:26Madison Avenue (DOLL) House
http://travelwithfrankgehry.blogspot.com/2010/03/madison-avenue-doll-house-by-rex.html

Hogyan legyünk Barbie? (akiért állítólag minden férfi megbolondul)

Kedves Barátunk!
Ha már kopik a téli csizmád vagy újítani szeretnél, a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! A Borgo cipőbolt termékeit (többek között Ambergray, Art és Devergo csizmákat, bokacsizmákat és sportosabb cipőket) most 30-80%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg!
Légy jó a lábadhoz!
Kellemes vásárlást kívánunk!Mr.T. | 2010.01.12. 03:41:00Nem.

Egy kis interaktív videóizé ahol saját és barátaitok arcait berakhatjátok a chippendale fiúk helyére. :)
s.csuli | 2010.04.18. 10:45:50hogyan kell arcot be rakni?mert nem tudom hová kell klikkelni

Jelentem, feltöltöttük készleteinket szilveszterre, a mennyiség tekintetében bírni fogjuk a rohamot... remélem a födém is...
Nusihusi | 2009.12.29. 23:37:03Úgy látszik a födém nem bírta a kiképzéstXD

Egy rögtönzött zenekarhoz olykor elég egy rekesz sör (vagy több) és egy jó társaság. :)
Gabi69 | 2009.12.26. 20:42:12Ahh zene füleimnek!!:D:D

Már megint egy optikai illúzió, bár volt már ehhez hasonló az itteni képek közt.
Errtu | 2009.12.23. 09:30:11Aztán mit?

Bár nagyon régi, de még mindig nagyon kígyó.. :D










(Lenyegesen "erosebb" blower-em van mint a reklamba lathato)