
Húúúú, de korán van még! :)

Veszélyes lehet a nyersétel-diéta
Rengetegen azt vallják, hogy az ételek akkor a legegészségesebbek, ha nem főzzük meg őket, hiszen a sütő megöli őket. Ráadásul sokan az állati eredetű fehérjék bevitelét is elutasítják. Tényleg elfogynak az enzimeink? Jót tesz, ha csak gyümölcsön és zöldségen élünk? Mennyi energia van egy döglött tehénben?
Egy szabadnapja van egy héten a New York-i sztárfodrásznak, akkor a hajléktalanok haját nyírja, teljesen ingyen.
FatSnakeFoot | 2014.08.21. 15:45:59Nem biztos. Lehet, hogy kakaót ivott reggelire.:)
Frankón sármos lett a csóka.

Semjén Zsolt helyretette Darwint
7sleeper | 2014.08.25. 17:50:00nem csoda ha haragszik a tudományra a "dottore".. :-p
de, hogy még a máshonnan átvett baromságot is
csak ennyire zavarosan képes elóadni..

„Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!” :)
Randal Graves | 2014.08.22. 17:14:41Csak pár dologra reagálok:
Egy akra rendszer nem házi sufnituning, nem nevezném mókolt dobnak, vagy lehet említeni még pár neves gyártót.
90-130 között jön ki a szép hangja az én dobomnak, itt a gyári már néma. Általában ilyen sebességgel közlekedek lakotton kívül. És lehet most álszentkedni, de ez nem olyan hatalmas sebesség. Ezt még a kocsik is tartani szokták.
Nem értem, hogy mi a különbség ha chopper vagy naked v2 után van sportos dob. Szerintem semmi. Sőt a choppersek nem is tudnak nagyon mit csinálni, mint házilag mókolják a dobot, hogy kívülről ne változzon meg, ne üssön el a motortól. A choppereknek általában nagyobb hangjuk is van.

Ezért vannak a közúti táblák! ;)
AVIREX | 2014.08.18. 13:08:06Gondoltam majd az segít rajta a végén, de nem :)

Magyar találmány: itt a világ első
vízkuckójavízházaA vízház lényege, hogy a falak külső és belső rétege, valamint a dupla üvegfelületek között több centiméter vastagságban áramlik a víz. Az épületnek nemcsak az oldalfalaiban, hanem padlója és mennyezete is van vízzel van töltve.
Magyar cikkTooni | 2014.08.13. 20:46:47Ja és az megvan ugye hogy akkor nincs hogy beázzanak a falak ha már vizesek? :D

Az idei parasztolimpia reklámfilmje... igen, van ilyen. :D
FatSnakeFoot | 2014.08.11. 13:32:49A Konzerv (Converse) gumicsizma nagyon paraszt.:)

Ilyen is csak a filmekben van: egy zsiráf vesztette életét szállítás közben

Mesterséges levelet hoztak létre
A selyemalapú levél van olyan erős, hogy akár az űrhajózásban, hosszú űrutazások alatt is felhasználható oxigén előállítására. A mesterséges levéllel épületek homlokzatát lehetne beborítani, vagyis biológiai légszűrőként lehetne alkalmazni őket, a szellőzőrendszeren át oxigéndús levegőt juttatva az épületbe.Dieseldisc | 2014.08.01. 09:24:19Nem lesz lelkiismeret furdalás ha ez műkszik, végre kiirthatjuk az összes erdőt....!!!! Szétcseszhetjük ezt a kib...tt bolygót!!! hurrá










1. A társadalom egyre feszítőbb problémája a húsparadoxon. (Akit érdekel, nézzen utána, mi az!) Több embert ismerek, akik emiatt lettek vegák.
2. Anno Kiss Kálmán tanító úr szokta volt mondani: - Nem vagyok én állat, hogy füvet egyek, meg vizet igyak! :)
3. Manapság túl sokan próbálnak pénzt, sok pénzt keresni étkezést megreformáló szélhámosságokkal. Van aki a végsőkig elmegy, pl. a "fényevők"....