
Rémálmaidban köszön vissza ez a tengeri izé
Cicmicc | 2017.01.18. 19:25:18Valaki nagyon tuningolt Sporeban :D
Elektromos mini tengeralattjáró
70 milláért? Simán!
Napi bünti: a magyar Pen Pineapple = Applepen
Erunder | 2016.11.04. 13:40:59Nem utánozta, parodizálta.

Egy aranyos animáció arról, ahogy egy kis cankó felfedezi világát. :)
cila | 2016.11.05. 15:52:37Nem rossz a videó, melynek summája kb.: Nehéz az élet, de, legalább, nem unalmas.

Ilyen is csak Oroszországban történhet
Tök nyugodtan horgászol és egyszer csak egy tengeralattjáró bukkan fel melletted.cila | 2016.10.07. 23:15:41Miért kell ilyen nagy port, izé..., vizet felverni? Mindenki közlekedik.
Vajon mit szóltak volna a "labancok", pl. ha Hamburg partjainál vesznek levegőt?
- Russische u-boote! Achtung!
És mit mondana Putyin, ha kisvártatva cseng a telefonja? "Ki ez? Merkel asszony... Nem is olyan forró ez a drót. Jobban be lehetne fűteni fiúk!"

Így néz ki ma egy elsüllyedt náci tengeralattjáró

A napi állat egyben napi tippelős is
Ötletünk sincs mi a franc lehet ez.Cableguy | 2016.09.06. 12:50:30Butusok. ez egy fityeszes vemhes gyapjasféreg (subdolus sacer ignis lanatus tinea) vedlés (köpönyegváltás) közben.

Így kell kimászni egy süllyedő helikopterből

Jaj úgy élvezem én a strandot. Ottan annyira szép és jó, Annyi vicceset látok, hallok.
hawkeye | 2016.07.21. 08:46:24
A vaddisznót egy U-boat tette ki...? NATO kém lehet...? :)

Így kap szét 70 tigriscápa egy bálnát
Szancso | 2016.05.24. 18:37:32b+









