Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...Grex | 2008.03.15. 23:07:17Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bolygó pokla.......
Peter Aerts, a favágó - kickboxos világbajnok. Ő tényleg szétvágja az embereket!

Indiai Linkin Park. Jobb, mint az eredeti. :D
r3clbull | 2008.03.13. 09:33:42jajj hát ez tök jó...:))...izgatottam várom a következő produkciójukat :D

Kedves mindenki!
Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)Purple | 2010.03.30. 11:06:38de cukiiik :DDD

Atomdurva japcsi bünetetés.
bungle | 2009.09.14. 09:43:03A francba, ez meg private videó lett... :( Ha valaki megtalálja, írjon! Köszi!

Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusajr3clbull | 2008.03.10. 21:35:09na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???

Gangsta Boyz-Da Boss/Fiatal Gangsta
"Nézzétek meg a klippet a Spanokkal vagyunk a klippbee tesóim"D-vid | 2008.03.09. 08:48:59"...itt nincs előítélet, csak tapasztalatok vannak."
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).bungle | 2008.11.09. 11:12:30Spion0025, ez már volt!

Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.
(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).rubigo | 2010.03.12. 11:56:05Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm..
A számokon meg vitatkozzon, aki akar még...
http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0

Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - BetonszarBaal | 2008.03.08. 11:03:52Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((









