
A Gyilkos Brokkoli
(ezt CRaPtRaSH-nek ajánlva? :D - bungle)CRaPtRaSH | 2008.03.23. 16:27:05fúújjmár:D
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)

Pote topotetopoteto po tetopotetopotetopo tee...
Lako | 2008.03.20. 08:21:43:))))))))))))))))

Ez a hölgy igen jól bánik a rúddal. :)
Ez a hölgy és ez a hölgy kevésbé bánik jól a rúddal. :D
(+ én még ajánlanám ezt, meg ezt a klasszikust is... :) Lányok, gyakoroljatok! - bungle)
Juan Pablo - El Chupachichi
tian | 2008.03.19. 22:16:18de csizmával együtt!! :DD

Mai kultúrális rovatunkban:
Adrian Mumsey - The Lost Sheep (ezzel már '79-ben büntettek! Súlyos!)kotta | 2008.03.21. 09:13:18Nincs tovább.
Mint Lincoln és Booth.
Kennedy és Oswald.
Lennon és Chapman.
wtf és kotta.
Ha húsz év múlva egy sötét sarokból, annyit hallasz: beee, fuss az életedért.
Én szóltam.

Sebeők János nem ért egyet a vizitdíjjal és a kórházi napidíjjal, és ezt nem fél elmondani... sőt mi több, elénekelni!
bungle | 2008.10.29. 11:26:38FECA THE FACE küldte:
Sebeők János - Retro
http://www.youtube.com/watch?v=apTFFF7Sd7s

Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkébenIdézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"sphott | 2008.03.18. 11:34:43elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"

Japán karaoke show
ikanorbad | 2008.03.16. 16:18:21Ezek koreaiak, de sebaj...a lényegen nem sokat változtat.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Geococcyx. Van ismertebb neve is, aki megmondja, bögrét kap! Aki az átlagsebességét is tudja, pólót! (persze lilu_cicás bögrét meg pólót, hiszen ő ajánlotta fel :) - bungle)Lilu__cica | 2008.04.02. 18:35:44Kb. 20 éve csinálták sz első ilyet, még nem kapta el a prérifarkas, tehát legalább 20 évig! ; ))









