
2011-ben itt a Barátok közt 3D sorozat!
Lehet Magdi anyus is visszatér, hogy "része lehessen annak a történelmi pillanatnak". :DNusihusi | 2010.04.02. 18:36:46És ha vita van benne, akkor az ember kiugrik a székből ijedtében:D
"A pincészet zászlósbora, az EjaculatioPraecox cuvée. Ez a bor titkos recept alapján készült, ám annyit lehet tudni róla, hogy a savgerincet biztosító cabernet sauvignon, a testet adó merlot, a robusztusságért felelős ősmagyar turán és a színt adó portugieser is szerepel benne. Illatában a dohány, a csokoládé és barna humusz vegyül, a pohár oldalára rárajzolt templomablak pedig azt sugallja, hogy az extrakttartalom kemény, testes bort a majd nekünk."
Az ehhez hasonló mondatok ihlették meg a Borkóstolási Bullshit Generator-t. :DBaba | 2010.04.04. 22:45:14Ez nagyonnagy :))) "légies fahéj záptojásosság"

Pillepalackból "hőerőmű". Anyjuk, ezentúl el ne dobd a palackokat!
Kovi87 | 2010.03.29. 21:27:04Ilyet csinál egyik kolegám. Kíváncsi leszek majd rá.

Egy kis sorozat-főcímdal előadás jól ;)
Írjátok meg, mi a Ti kedvenc sorozatotok (bár már 2007-ben megírhattátok itt, de azóta úgyis van rengeteg új sorozat)!Luflee | 2010.03.27. 20:03:02Gossip girl, How I Met Your Mother.

Kedves Barátunk!
Valószínűleg egyből kitalálod következő akciónk főszereplőjének a nevét, elég csak annyit mondanunk: világhírű német sportmárka. Igen, a brands.hu-n újra adidas akcióval várunk, amelyben most női és férfi cipők, nadrágok, felsők, melegítők, sapkák, zoknik, pólók, mellények, táskák, foci labdák, sőt még bikinik is lesznek - 50%-os kedvezménnyel!
Válogass kedvedre az adidas termékeiből!
Jó vásárlást kíván a brands.hu!
brands.hu - Márkák barátoknakRoycee | 2010.03.24. 11:42:23dobjátok fel a mail címeteket.
szívesen küldök meghívót én is.
az akció meg akció.mit problémáztok ezen?
hírlevélben mindig elküldik,h melyik akció meddig tart és percre pontosan lehet tudni azt is,h mikor indul a következő.ha valami érdekel akkor figyeled mikor indul és azt rendelsz amit akarsz.a kiszállítás pedig 10-14 nap.
azzal sincs baj.
remek hely.én rendszeresen rendelek tőlük.
egyszer egy kabát szürke helyett fehérre sikeredett,de segáz.hisz féláron volt.;)
dobjatok mail a roymukk@gmail.com-ra és küldök meghívót.;)

Mai bünti: Mary báránya japán módra!
zola2000 | 2010.03.25. 12:11:36Na igen, régebben próbálkoztam megtanulni japánul a japanpelcek blogból, de nem igazán ment, míg a genkijapan valahogy közelebb áll hozzám, tetszik, KÖSZÖNÖM IZÉ! :)

Szuper Bari akcióban! :D
Szemjuel | 2010.03.18. 14:16:47huhh. akkor jaj.. :D de amúgy szerintem akkor is jobb sütve mint élve :D nekünk van ugyan ekkora 2 db. haszontalan egy állat :D de közeleg a húúúsvét xD

MagyarVagyok.eu - a magyar internetezők honlapja. Szórakozás, klubok, videók, barátok és még saját honlapot is készíthetsz. :)
themasterhealer | 2010.03.19. 11:06:02Csinálj nekünk egy reklámot és nyerjél:
http://magyarvagyok.eu/unalomuzo/

Vajon ki lehet az apja a török szörnyszülött báránynak?
kingicike | 2010.03.06. 11:11:17Én sajnálom szegényt..:( most nem ő tehet róla hogy ilyen ... am mivan égett a f***a hogy birkákat jobb meg d***i ?xD
de most tényleg ez embertelen dolog ...

Az 1950-es években Beljajev által elkezdett és még napjainkban is folyó kísérletek a vörös rókák ezüstös színű szibériai változatán igen érdekes eredményekhez vezettek, melyek alapján képet kaphatunk arról, hogy hogyan is történhetett annak idején a kutyák háziasítása, és már ennek kezdeti lépései milyen mélyreható változásokkal járhattak együtt.
Mindössze néhány generáció alatt, mindig csak a legszelídebb rókaegyedeket kiválasztva és azokat egymás közt pároztatva a szelídséggel párhuzamosan, mintegy annak melléktermékeként érdekes változások figyelhetők meg mind az állatok küllemét, mind a viselkedésüket illetően: a fülek lekonyultabbakká, a farok kunkoribbá, a pofa rövidebbé és kerekebbé, a bunda színezetében pedig egyre inkább tarkává válik, ezzel együtt az állatok egyre barátságosabbak és játékosabbak lesznek, a kutyákhoz hasonlóan kezdik csóválni a farkukat és hátrahúzni fülüket örömükben, miközben a hangjuk is mindinkább kutyaszerűvé válik.Nusihusi | 2010.02.26. 19:41:16Nagyon helyesek ezek az ezüst színű rókák:)









