
Madam X-otic zenéje már tavaly is bearanyozta egy napunkat. Most új klipjével kedveskedik nektek!
Aki még ezek után is bírja a megpróbáltatásokat:
Saint Tropezi randevú.
Dübörgő ritmus (easter version).
Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)
Ricky Ashley
(aki esetleg nem értené, mi van... bungle)bungle | 2010.06.18. 14:17:21Októberben Rick Astley koncert a Papp László Sportarénában. :D (+ Boy George, Kim Wilde, Paul Young, Nik Kershaw).

New Wheels On The Block

Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a kis csapat már szerepelt itt!)
spy_boy | 2008.03.27. 13:41:16és akkor te most ezt kézzel töltöd ki? =)

A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...
Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...Máln@ | 2008.03.27. 14:50:38hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D

Egy fülbemászó dal, és egy kis malackodás. :)
Éjfélilány | 2008.03.26. 21:29:23nagyon beteg :D

A húsvéti nyuszi tánca, csak nektek, csak most, csak itt. ;)
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!|-=O=-| | 2008.03.24. 15:23:16Egy csokioroszlánnak? Nem! :)

A húsvét még Jézust is beindítja... vagy ez nem is csoda?! :)
Jádám | 2010.01.10. 04:12:03áááá, hát ez a legjobb post! :D :D :D :D :D :D :D :D
kommentek meg külön postot is megérnének :D :D :D

Húsvét alkalmából egy kis büntetés! Kellemes Húsvétot és jó locsolást!
aard | 2008.03.24. 10:04:11igazi magas költségvetésű klip, magasröptű mondanivalóval:))
"rakottkrumpli" ez kész::)))
tényleg bünti










Ez nekem tavaly kimaradt. :D