
Hullajó szívatás a múlktori liftes társasággal
T1B3R1U5 | 2012.12.07. 13:08:59Az összes ilyen "film" a TV-nézőknek készül, tehát minden szereplő be van avatva!
A klasszikus Dune II online játszható átirata!
bungle | 2015.04.21. 10:49:59Lazán kapcsolódik... ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/53828_?categoryId=10&position=&large=1

A gabonakör közepén állok, szürke fénylényekre várok...
Purple | 2012.12.04. 11:19:22És attól mert más is baromságokat beszél, attól ez még különb lesz? Ez a post nem a politikusokról szól, az ő hülyeségeiket másik postban tárgyaljuk...

Polgár Peti Település dal :D
AVIREX | 2012.11.29. 10:14:35másnapos vagy?

Senkinek nem tűnik fel, hogy nem indul el a lift? :D

Zombis szívatás, balul elsült befejezéssel - mondom, egyszer valamelyik kretént lelövik (vagy elütik)! :D
csimicsanga | 2012.11.26. 21:51:06Simán kaszálhatná a két hülyét. házibuliban okés, autóúton döglés. Az ilyenek mehetnek....

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
X-Frogguineai szőrösbéka.A guineai szőrösbéka megdöbbentő tulajdonsággal rendelkezik: visszahúzható karmai vannak. De nem ám szaruból, ahogyan az a karmoknál szokás! Nem. Csontból. A szokatlan karmok működtetése még annál is szokatlanabb: a béka akarattal eltöri a lábujjának csontját, amely átszakítja a bőrt, így tűnnek elő a karmok.Nusihusi | 2012.11.26. 00:49:06Tagek között a rozsomák:)))

Troll(i)busz :)
Nusihusi | 2012.11.26. 00:50:51Ezek miatt futok hiába a busz után:(:D

Pataky Attila a háromnapos munkahétért zenél
Az Edda Művek spirituális énekese örök lelkű fénylény, mint szerinte mindenki más is, így aztán épp elég is lenne heti három napot dolgozni, mert az jár. Az Edda időkaput nyit majd a koncertjén és már csak párat kell aludni az új világkorszakig. A dimenzióváltás után is lesz dolog, lehet, hogy a Pilist szívlapáttal kell odébb rakni, de a lényeg, hogy minden olyan lesz, mint 12000 évvel ezelőtt.Remi Gaillard | 2012.11.15. 11:08:25Mivel jófej főnökeim vannak nem küldtek el télre hanem 3 napot dolgozok 1 héten. Vegyes érzelmekkel de elvagyok itthon.. Nem olyan jó móka! Persze a fizetésem nem lessz a régi.. :O

Engedjétek meg, hogy bemutassam kedves barátaim hétfőn megjelent első EP-jét, a September Kills-t, amit az együttes oldalán meg is hallgathattok. Az At Night I Fly zenekart a magyar progresszív zenei színtér elismert szereplői alkotják: Bátky „BZ" Zoltán énekes (Stonehenge, Wendigo, After Crying), Horváth András Ádám gitáros (Dreyelands, After Crying), Nagygyörgy Gábor dobos (K3) és Hegyaljai-Boros Zoltán basszer.









