
Cosmo Blob
justmemory | 2010.07.29. 16:28:00és YESSSS, megcsináltam. köszi Purple!
A blues és a rap az Erő sötét trolololdala
Soretal | 2010.07.05. 18:52:15Azért faszán jül kijön a kép a hanggal :D

Egy Birodalmi lépegető délutánja... ;)
Ctx Twin | 2010.06.28. 18:56:07A Jabbás rész a legjobb :)

Én kicsi ronda pónim - egy ritka rendellenesség miatt eldeformálódott koponyájú póni, Diego műtétéhez akar 4000 angol fontot (~1.3 M Ft) összegyűjteni a hat éves Maddison.
Briareos86 | 2010.07.03. 22:11:55És a póni hozzájárulna a műtéthez?

"Kikukázott" Star Wars szereplők
Nusihusi | 2010.06.20. 19:43:21Ők is legatyásodtak a válság miatt:D

Tarantula sunrise - egy ütős (vagy inkább csípős?) koktél.
csildi | 2010.07.05. 09:33:35A poén az, hogy nekünk ez megbotránkoztató, meg azt mondjuk, hogy "Fúj, hogy bírja ezt meginni", de ez nekik teljesen normális. Olyan mint nekünk bármelyik koktél vagy ital. Mi undorodunk az ilyen dolgoktól, ők megeszik/megiszák.
Amit Ystro írt azt a rész én is láttam, de ha jól emlékszem az gyógyhatása miatt itták..legalábbis abból az edényből, amiben a kígyók voltak.
Volt egy háromrészes régi sorozat, amit be is tiltottak azt hiszem. Azokban a részekben, csak ilyenek szerepeltek. A legdurvább látvány az volt, amikor egy család két kölyök Husky kutya hasát vágtak fel, (miközben még élt a kutyus, elevenen) majd megfőzték és megették. Az nő, aki főzött a családjának, pedig úgy viselkedett és úgy trancsírozta szerencsétlen állatot, mintha egy csirke lenne a kezei között...de hát, náluk ez a normális.
Minden esetre én sem innám meg, az tuti...bár életemben egyszer megettem egy skorpiót egy vodkásüveg aljáról, de mentségemre legyen, előtte én ittam meg annak az üveg vodkának a felét amiben ázott. Akkor meg már mindegy volt. :D

"Hogy is csinálta fater?" :D
TornadoKick | 2010.06.11. 09:53:12valahol el kell ekzdeni neki is... :)

David Beckham, Daft Punk, Snoop Dogg, Franz Beckenbauer, Noel Gallagher a Csillagok Háborújának kocsma jelenetében? Erre nem is emlékeztem... ;)

Párkocka - "sztripportál igényes képregénycsíkokkal"
Purple | 2010.06.14. 22:51:27ezt muszáj :DDDDDDDDDDDD
http://pics.coldline.hu/pics/48370-20100614-t0sQ84.gif

Vegyünk egy csipet stop motion-t :)
Nusihusi | 2010.06.04. 02:18:03Ez tényleg jó:) Én is lájkolom:D









