
"Még mindig jobb, mintha megölte volna ezért a barátja..."
naphtha08 | 2010.06.22. 17:43:08Mellékhatásként felléphet drasztikus (el) fogyás. Gondolom ezt a betegtájékoztatóban is leírják. Ajánlanám a főnökömnek. Mostanában elég depresszív és egyébként is, mindig ott lábatlankodik körülöttünk.
Én speciel örülnék, ha létezne ilyen a nagyobb áruházakban.
+ bonus videó (bár múlt héten már beírtam ide): csúszda a mozgólépcső mellett.Purple | 2010.07.05. 11:43:20jajj nénike úgy nézett a csúszdára, mintha valami pornókép lenne :DD

Vakvezető kutyája nem csak embernek lehet. :)
Ellie, a King Charles spániel mindkét szemén hályog alakult ki, így csak homályos árnyakat érzékel. Most Leo, a németjuhász terelgeti, vigyáz kis barátjára, mindig mellette marad, elkergeti a többi kutyát.cintula | 2010.06.17. 15:54:57Ez megható :)

Abban az esetben, ha bankrablást, terror cselekményt, vagy bármilyen fegyveres akciót terveznél, és úgy készülnél rá, hogy megnézed a lehető legtöbb akció filmet, akkor ajánlanám neked ezt a posztot.
A többieknek meg azért, mert tényleg meglepő, hogy mekkora baromságokat hisznek el emberek a filmek miatt.Tooni | 2010.11.04. 17:02:53Szuperszonikus és szubszonikus lőszer összehasonlító lövészete hangtompítóval:
http://www.youtube.com/watch?v=socgmULGVOA
http://www.youtube.com/watch?v=taL7Vmip39s
Az általam lelt eddigi legbikább hangtompítórendszer: http://www.youtube.com/watch?v=wSfVJNEiQw4
Myth: Plausible.

Barack
OblablaObama egyik sziporkázó beszéde, süketnémáknak hátul jelbeszéddel.Valerius | 2010.06.16. 00:55:29de amúgy hátsó sorban jobbról a második csajnak azért van egy kis esze, legalább is egy egészen picit sikerült koncentrálni :D mert amikor a végén közhelykedik (nem mintha általában nem azt csinálná, de nagyrészt jól jön ki és még mondanivalója is van, szóval egy szavam se lehet) barackunk, akkor forgatja a szemét :D nem kis teljesítmény, végig ugyanazt mondja gyakorlatilag. meg most basszus, komolyan. nem hibáztatni az elnököt? aki felelős (!) egy országért elméletileg? jó értem én, hogy milyen jóarc ez a csávó, de ha feltételezzük is, hogy mindent megtesz, hogy az országnak csak jó legyen, akkor is ember, és követ el hibákat, ebből fakadóan lesz olyan, aki pl ezért valamiben károsul, naná, hogy hibáztatni fogja.

Azért vannak a jó barátok... ;)
szrobert | 2010.06.15. 18:47:23csak gömböcöset játszanak... :D

A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.
Hogyan használd:Hemi426 | 2010.05.31. 22:53:42Szívemből szóltál...

4 akkorddal bármi eljátszható. Nem hiszed? :) Ezek a srácok megmutatják.

Kedves Barátunk!
Újra itt a nyár! :)
Mindenki sütögetheti a saját pecsenyéjét Tefal serpenyőben vagy asztali grillen. Az esti buliban pedig kötelező a tökéletes frizura. Válaszd valamelyik Rowenta hajszárítónkat vagy hajformázónkat!
Kedvezmények 20-55% között.
Jó vásárlást!
brands.hu.::JunKieEQ::. | 2010.05.25. 23:35:31Egy újszülöttnek minden vicc új... ;)
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)AsTanine | 2010.06.15. 10:57:43Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...









