
Szellem sofőr a McDrive-ban! :D

Micsoda nő ez férfi! ;)
bungle | 2013.01.11. 00:05:25Állítólag az arccsontját is átfaragták.
www.dailymail.co.uk/news/article-2259831/Faces-change-Amazing-time-lapse-video-captures-transsexuals-year-transformation-man-woman.html
http://velvet.hu/sztori/2013/01/10/time_lapse_video_keszult_a_nove_valt_ferfirol/

Lelepleződött a Wikipedia legnagyobb átverése
A fiktív portugál-indiai háborúról szóló szócikk öt évig hülyítette a világot, könyvben is megjelent.Inhouse | 2013.01.07. 15:34:42Hát igen, ez is egy megoldás... :)

„Egyél, nekem nősz nagyra, szentem!” ;) (József Attila)
Susanne Eman (33), aki célul tűzte ki, hogy ő lesz a legkövérebb a világon, férjhez ment. Egy szakácshoz. Állítja, kapcsolata Parker Clackkel (35) egyszerűen tökéletes. „Kapcsolatunk az égben rendeltetett el” - mondja a nő - „Én imádok enni, Parker pedig főzni. Segít nekem elérni a célomat, azzal, hogy táplál.” A kétgyermekes családanya jelenleg 343 kilót nyom és ennek a súlynak a duplájára kívánja felzabálni magát, amivel világrekordot dönthetne.közlegény | 2013.01.06. 14:49:10Nem is nagyon hagy helyet maga mellett, szétfolyik az ágyon és bekebelez, mint egy óriásamőba. :)

Én azonnal megvenném, az biztos! :D
hawkeye | 2013.01.02. 17:38:50
Há' lekvirájj eggyet! Ojan sakkosan. Leücc egy parasztot. Az ombuc úr úgyis kihuz malyd a kakából.... :)))

Tornádóval termelnének áramot
ddeniss | 2012.12.28. 21:50:20a meleg víz meg jöhetne a rögtön mellette álló atomerőmű blokkjaiból:D vagy honnan gondolták a meleg vizet előállítani? majd a napocska?
igen látom a weboldalon, napenergia, hát ennyi erővel már...

Vicceskedés a világvégével
Szancso | 2012.12.22. 09:49:53http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G0zf7EWZET0
:DD

Atlas Survival Shelters - már csak pár nap a világvégéig, virágzik a bunkerbiznisz! :D
rubigo | 2012.12.18. 22:44:53Tőkesúly nélkül majd forognak benne egy jót, ha az Özönvíz verziót húzza ki a sors...

Templom kilátással
Botos Vendel | 2012.12.11. 21:12:56vagy egy szép hatágu serif csilag!!!444

Vita a nukleáris energiáról
A nukleáris energia szükségesséről vitáznak szakemberek, több aspektusból is megvitatják a kockázatait és kiválthatóságát, emellett a közönségnek is van megszólalási lehetősége. A dolog azért is érdekes, mert a paksi beruházás a közvélemény teljes kizárásával zárul.
(Magyar felirat bekapcsolható)dude | 2012.12.11. 16:35:39Te viszont humorból megbuktál, de a gondolkodásod is kb. egy 4 éves értelmi fogyatékos szintjén van.










2:46
I'm a ghost!