
Mindig azt mondjuk a vidrák cukik...
De mi van, ha valaki túl messzire megy?
Esetünkben egy majom
Hülyeségért senkinek nem kell a szomszédba menni

Egy-egy félresikerült elgondolás sok vidám pilanatot szerezhet

Egy zenész így altat cicát

Drónlabdaizé!
Ez valami eszement fura és menő egyszerre.
Sztárok, akik elásták magukat egy életre

Kell egy láma-alpaka a melóba

Ha már egyszer fúj a szél, fújjon rendesen

Ki akar egy ilyen bajkeverővel élni?

Környezetvédelem vs. ipari fejlődés.. egy kis összefoglaló a műanyagokról










:D
https://www.aliexpress.com/item/4000465762515.html?spm=a2g0s.8937518.0.0.82e72e0eyIq6Yv