
Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze ők sokkal profibbak náluk! :Dbungle | 2008.06.26. 18:32:09Hol, itt? Melyik postban?
Vicces magyar zenekarnevek - ha van olyan bolond nevű banda, ami nincs a listában, beírhatnátok a kommentekbe, de akár azt is, ha van valami jó ötletetek egy új együttes nevéhez. :)
bungle: én ezeket az "érdekes" zenekarokat nem találtam a listában:
Gyermekláncfűrész
Jenőke holnap három éves
Jürgen és a fasírt
Lóg a ritmus
Mohó Sapiens
No de Jenő, halat késsel?
Öreg halász és a Fender
Palackozott disznósajt
Punk Panther
Spontán vetélés
Szőrös húsleves
Tarajos undormány
The pertő
Váratlan erekcióPiucca | 2009.08.31. 19:24:05The Pertő együttes
1970-71 (Orosháza)
Szólógitár-ének: Sólymos Sándor (Édesapám - az együttes nevének szellemi tulajdonosa - copyright)
Ritmusgitár-ének: Nagy Ernő
Basszusgitár-ének: Rubin Gábor
Keyboard: Balogh Balázs
Dob: Jámbor András

Nem találok szavakat!
Gerisson | 2008.06.13. 17:27:36Azért kiváncsi vok h ezt hol találtad ??!! XDXDXD

Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.
(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).olcsibacsi | 2008.06.07. 09:43:57akkor ezért emlékeztem félre :)

The Mysterious Ticking Noise
Belkar | 2008.06.03. 16:07:37voldemort szólója volt a legjobb xD

A hörcsögdal! Ne féljetek, nem fog fájni! ;)
Hamsta la vista!Lundgren | 2008.06.11. 11:57:14ez jó ez

Nick Swardson - Suckle on my Teet
Szeret szoptatni.BlackHawk | 2008.06.20. 14:25:01ilyet max nővel:O igen igen, kivégezni!

Mc Pita Ramos
Yo yo yo!gyepmester | 2008.07.26. 12:36:44Kremy!!!Szerintem ez nagyon odavág ugyh nem tudom miért fikázod!!Csinálj jobbat!!

Big Buck Bunny - az ingyenes Blenderrel készült 3d animáció.
olcsibacsi | 2008.06.04. 00:36:44Ha a Rambo-ból a sztállónéra, a predátorból pedig ááámerika kedvenc kormányzójára asszociálunk akkor stimmel a Buck személy leírás:)) ott a pont !

Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!
"All we need is just a little patience" ;)RokkantTroll | 2008.06.01. 08:36:45"Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.









