
A magyar hobbitház
45 milliót kérnek érte
Van már hobbit... izé... dombház üdülőpark is a Bükkben
Azért valljuk be, láttunk már itt az Izén szebb hobbitházakat is.Swordfish | 2015.02.12. 18:30:01Jópofa és vannak benne ügyes megoldások, de összességében nem tudnék ilyen épületben lakni. Engem nagyon zavarnak a kusza vonalak, egyfolytában azt érezném, hogy rám akar dőlni az egész.
Volt még itt 2006-ban egy ”Minden idők legrosszabb borítói” post. Most itt vannak a hozzá tartozó zenék is...
loloppo | 2015.02.05. 18:28:28En 1:39-ig birtam csak :)

Angliában születhet az első gyerek, akiben három ember DNS-e van
A brit parlament alsóháza kedden engedélyezte a háromszülős embrió létrehozásának lehetőségét lombikbébi-programokban.Szancso | 2015.02.05. 21:49:14Nem sok idő, és ez lesz a normális.

Azért jó látni, hogy vannak még segítőkész emberek! :D

Mai kis hasznos: hogyan tisztíccsátok és tőccsétek fel az ásványaitokat
„Ezután csöngessünk csengőt felettük, ha telihold van, akkor tegyük ki a holdfénybe és hagyjuk ott éjszakára.”Findzs | 2015.02.04. 12:39:44az 5 éves kisfiamnak értelmesebb gondolatai vannak és szebben is beszél
"Általában az emberek miért nem tudnak aludni?" című remekműve:
https://www.youtube.com/watch?v=Fb5LfY4O4Q4
mer, tucc, stb
gáz szegény és jó lenne ha valaki megmondaná neki ne égesse magát tovább, sose lesz fiú barátja

Leesik az állad, ha meglátod ezt a 72 éves férfit, milyen jó formában van! Ha te is tudni szeretnéd, mi a hosszú, egészséges élet titka, nyomj egy lálykot!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...sergi | 2015.02.03. 11:15:32Szánalmas,hogy ha valaki ennyire fél a kaszástól.

Orosz flúgos futam 2015
És még csak február eleje van...justil | 2015.02.03. 11:50:11De a kanyarodónak ilyenkor telizöld van, ami azt jelenti, hogy miközben kanyarodik, kötelező elsőbbséget adnia. Problem?

A tehenek után itt vannak a hazafias birkák ;)
hawkeye | 2015.02.02. 16:02:13
Békemenet of England...? :)
Amikor a dalszövegíró (és most a postszövegíró) fantázia hiányban szenved... de azért csaj van a képen, szóval kattintsatok, osszátok és énekeljétek ti is: Whoa-oo-ohsergi | 2015.01.30. 13:36:08A fogyasztói társadalmunknak mindig kell az új,akkor is ha nincs.A zenénél igy néz ki.

„Négy szülőm van, és mind a négy meleg”
Steiner Kristóf és férje újabban leszbikus párokkal randiznak - családalapítás céljából. Tel Avivban egyetlen tanárnéni sem lepődik meg azon, ha valemelyik nebuló azt mondja az ismerkedési délutánon: „Két meleg papám, és két leszbikus mamám van.”
Ahogy a cikk is felteszi a kérdést: szerintetek mégis mi az a „család”?izé012 | 2015.03.19. 20:11:05A Dolce & Gabbana melegpárt kitaszította és bojkottálja a világ LMBT közössége:
http://www.ferfihang.hu/2015/03/19/a-dolce-gabbana-melegpart-kitaszitotta-es-bojkottalja-a-vilag-lmbt-kozossege/









