
Yago Partal állati portréi :)

Oringután :-)
Szancso | 2013.04.19. 20:50:14Divat"majom" :)

The QI Zoo
dns87 | 2013.04.20. 23:55:07Melyik az elefánt?

Marinus vizuális művész képei - „Végtelenített természet”
Tooni | 2013.04.13. 17:32:48Nekem működik.

Állati jó szokások a MEM-től.

A pöttyös jéghal az egyetlen gerinces állat a Földön, aminek nem piros a vére, hanem átlátszó, mint a víz.

2012 legjobb természetfotói (az amerikai Smithsonian Intézet oldalán)
bungle | 2013.03.11. 14:43:46Hollandiában meg ilyen:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/39492_viragos-vilag?categoryId=10&position=&large=1

Mai cukizé: pingvingyerek megőrül, ha a hasát csikizik :)
A Duke Egyetem kutatói elektronikusan kapcsolták össze két patkány agyát, lehetővé téve az egymás közötti közvetlen kommunikációt és egyszerű viselkedési feladványok megoldását, miközben a két állatot több ezer kilométer választotta el.Szancso | 2013.03.04. 18:27:17Na majd ha regisztrálnak Facebookra!Több ezer másikkal lesznek összekötve. ;)
Tisztelet a kivételnek.

Maci Laci felszedett pár kilót és Thaiföldre költözött... ;)
Errtu | 2013.02.28. 21:32:28Azt nem, de pl. szívesen vaxolnám a tigrisek bajszát.










http://www.cheekyjoshinc.net/667_500_csupload_48114988.jpg?u=3673671287
http://regex.info/blog/2009-07-11/1253
http://englishrussia.com/2009/01/26/russian-pigs/
http://www.greymeow.net/me.html