
Bestseller lett az üres könyv - így kell meggazdagodni a semmiből. Ráadásul nem is túl eredeti ötlet, ahogy már ez se volt az...
Mr.T. | 2011.03.07. 23:12:40Ott a pont. :D
Így készül a McDzsungel menü. ;)
Szobabicikli | 2011.03.02. 19:21:02Jaj xD

Így készül a pattogatott kettes létra... :)
Ronyszkusz | 2011.02.23. 17:22:20Szerintem egy két autós nem kicsit belehetett szarva attól a füsttől, ami ott volt...

Figyelem, figyelem!
Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)blackmumus | 2011.02.19. 16:23:12ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a kisvasút járatok sem álltak meg 1 időben csak a nagyobb megállóhelyeken, máshol csak lassítottak kb 3-5 km/h-s sebességre és ez nem a gazdaságosság miatt volt így, hanem az idő miatt ugyanis a 20-25 km/h-s végsebesség miatt nem nagyon lehetett gyorsfolgalmúnak nevezni, de a munkába oda kellett érni márpedig 1 megállás akár 10 percet is elvehet az időből, 15-20 falu után pedig ez igen nagy késést jelentene.

Nemcak kici kövér hobbitoknak ajánlok egy jó kisz hobbit: így épíccetek hobbit házat, dráágaszágaim. ;)
Laretta | 2011.02.14. 12:15:34Nem is néz ki rosszul! :D

Látványos tudomány - a Galileo Galilei féle hőmérő.
Működési elve: hő hatására a folyadékban lebegő tárgyak relatív sűrűsége megváltozik, így vagy lesüllyednek vagy feljönnek a közeg tetejére. A mérőeszköznek nagy a hőtehetetlensége, és több úszóval kb. fokonkénti hőmérsékletváltozás jelezhető, szűk tartományban.Kuly | 2011.02.07. 01:46:36Nem gondoltam volna, hogy ide kerül egyszer egy Galileo hőmérce.
Van olcsó és drága verzió.Ki tudja, mi a különbség az árukon kívül? Miért érdemes megvenni a drágábbat?

Csak az nevessen hangosan, aki még nem járt így! :)
(Fogadjunk, hogy ma már többen is voltatok ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben. ;D)Tooni | 2011.02.08. 21:53:29Ki? Én? Ugyan >:D
http://cdn0.knowyourmeme.com/i/000/087/635/original/trollmasknewface.png?1292152248

Családi képekkel díszített kamionok. :)
A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.
Angol nyelvű cikk
Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.Nas | 2011.02.07. 20:14:07Kamiont, családot vagy óriásposztert...?

Kelet-Európa, "mi így szeretünk"! :)
lb7 | 2011.02.01. 12:36:272.26 körül hány embert nem sodort el? Nagyon durva.

A barátnőm biztos szeretné, ha így pörögne a nyelvem, mint neki..... :)
Steve19+ | 2011.01.23. 17:06:17http://www.youtube.com/watch?v=0WQprLGuo6U Itt az eredeti. Busta Rhymes utódja lesz még ez a srác!









