
Hello, van cigitek?
bungle | 2015.04.08. 16:08:36Remix: www.youtube.com/watch?v=o5oXcsAFH6I
Diszkrimináló törvények Magyarországon
Magyarország Alaptörvényének XV. cikke 3. pontja szerint: „A nők és a férfiak egyenjogúak.” Ennek ellenére számos nemi alapon diszkrimináló magyar törvény van, pl. nyugdíjtörvény, hadkötelezettség, HPV-oltás, családtámogatási ellátások, felmondás tilalma, stb.
Ha esetleg tudsz olyan törvényt, ami akár nőket, akár férfiakat, akár magyarokat, akár cigányokat vagy másokat diszkriminál, kérlek írd meg hozzászólásban!izé012 | 2015.06.03. 13:59:52Újabb férfiakat diszkrimináló határozatot kíván elfogadni a kormány:
http://valodiegyenloseget.blog.hu/2015/06/03/ujabb_ferfiakat_diszkriminalo_hatarozatot_kivan_elfogadni_a_kormany

Minek van rajta öv, ha nem tudja használni? ;)
sergi | 2015.03.24. 19:24:53Biztos személyesen ismerik a bayernből az Alaba gyereket,ő is alpesi néger.

Csak egy gyors közvéleménykutatás: játszik még innen valaki a Szókirakós játékkal (iOS-re és Android-ra is van)? :)
bungle | 2015.03.24. 13:23:45Az Einstein is ilyesmi (különböző területek mérése, stb.), de az nem előfizetéses, csak 1x kellett érte fizetni.

Van-e helye pornónak az osztályteremben?
Egy dán szexológus szerint kötelességünk pornót nézetni a kamaszokkal, és beszélgetni velük róla.Achilles | 2015.03.24. 09:08:05És mesélte mindig, hogy egyszer, mikor a zenetáborban... :D
Szerintem hogy ki milyen érzelmi intelligenciával, tapasztalattal, kreativitással, a szex iránt való igénnyel, ügyességel van ellátva, teljesen egyénfüggő, de abban is lehet némi igazság, amit te mondasz.

Azt gondoltam vannak kicsúszott szerencsétlenségek.
De azt nem gondoltam hogy vannak, akik ezt nem képesek felfogni és még csinálják tovább...
(A fő mondanivaló pedig: 2:05-2:07)lilaflexninja | 2015.03.23. 07:47:17Ennek a finn debil punkzenekarban lenne a helye. Vagy se.

Nemrég volt téma, hogy van-e értelme forgalomlassító demonstrációknak. Tegnapelőtt még a taxisok is hőbörögtek, hogy tüntetők egy csoportja lezárta a Lánchidat, tegnap már ők demonstráltak az Uber - amiről már szintén volt itt post - hétvégi ingyenes akciója miatt. Ennél jobb reklámot talán nem is kaphatott volna az Uber, én legalábbis biztos nem hallottam volna a ma kezdődő hétvégi ingyenút-akciójukról, amiben tíz ingyenfuvart ígérnek mindenkinek.
Ti kipróbáltátok már az Ubert ill. tervezitek, hogy kipróbáljátok a jövőben vagy akár most hétvégén?bungle | 2015.08.24. 08:00:32http://index.hu/gazdasag/2015/08/24/halomra_buntetik_az_uber_soforjeit/

Ha már úgyis vasárnap van... :)
Tooni | 2015.03.15. 13:47:40Most már felőlem fel is robbanhat az internet...eleget láttam :D

Ööööö... lehet körülöttük vannak tükrök, de hogy előttük nincs, az tuti! :D
termi-nator | 2015.03.14. 13:32:19ha bohócorra lenne megtapsolnád

Brókerbotrány: ez meg hogy a fenébe történhetett meg?
Buda Cash, Hungária, Questor. Sorba dőlnek be a magyar brókerházak, és igazából nem tudhatjuk mi van mögötte.
Te érintett vagy valamelyik ügyben ill. rábíznád a pénzed brókercégre?bungle | 2016.05.12. 23:13:14Szíven szúrta saját magát. Tizenötször.









