
"Kuss, én így fürdök le!"
Nusihusi | 2011.05.18. 23:42:35Majd a gatyája alatt is elázik:D
"Kuss, én így szállok le!"

Nem tudtam táncolni.
Megnéztem ezt a videót.
Most sem tudok táncolni.
(John Jacobson nem kicsit lelkes és nem kicsit mókás "táncoktató" videója. Mondjuk így: bünti.)kotta | 2011.05.05. 06:00:51Double Dream Hands:
http://www.youtube.com/watch?v=dm7yAWpX1Mc
"Izgatottan" várom a double dream balls-t...

A "Top 10 tökéletesen alkalmatlan módszer a házunkat ellepő tűzhangyák likvidálására” c. videósorozatunk első részét láthatjátok: A vízbe fojtás. :)
További képeket és videókat a kísérletről itt láthattok.
A tűzhangyák egyébként a természetben is jól tudják kamatoztatni kutikulájuk víztaszító képességét, és képesek élő tutajt létrehozni, így költöztetvén át kolóniáikat egyik partról a másikra.
Egy másik hangyafaj, a Polyrhachis sokolova, amely Ausztrália mangrove mocsaraiban él, szintén egészen jól alkalmazkodott a vizes közeghez, és nem csak a víz felszínén képes szaladni, de adott esetben még tempózgatni is képes a vízben. Kísérletek tanúsága szerint a Polyrhachis dolgozók még a több órás víz alá való elmerítést is egészen jól elviselik.Tooni | 2011.04.29. 15:54:46XD XD XD XD XD

Qwiki
A wikipédia továbbgondolása. Az oldal a tudomány és művészet ötvözete, összegyűjti az adott témában található szövegeket, képeket és videókat, és mindezt egy multimédiás prezentációban, filmben mutatja be.
Az oldal még alpha verzióban van, de még így is rátalálhatunk jópár magyar tartalomra.Mote | 2011.04.26. 13:39:44WALL-E-ban a kapitány is ezt az oldalt böngészte :)

Így jár, aki belekontárkodik a nagyok dolgába. :D
7sleeper | 2011.05.11. 23:09:37Fekete Petra öcsém, te kis ügyefogyott.
Ki a szerencsemalac fülit sose fogod.
Kinek a jobb keze bal, jót sose hall.
Él, mint a parton a hal.

Így azért nehéz harcolni az AIDS ellen...
Karesz52 | 2011.09.14. 14:29:11Kb 0:30 -nál tudatosult bennem hogy mit is csinál az öreg a lavorban... megyek hányni. :S

Így kell 11 ezer dollárból 50 ezret csinálni. ;)
Tooni | 2011.03.27. 17:57:00Én meg úgy tudom alakítani a hasizmaimmal a bélmozgásom, hogy koponya formájút szarok.

Kellett pár másodperc így kora reggel, mire megláttam... ;)
Nusihusi | 2011.03.17. 23:31:43:D Ez odabax:D

Így készül a kínai "bomb-corn". ;)









