
- Elnézést uram, mi van a táskájában?
- Kurvára semmi közöd nincs hozzá, az van a táskámban...
- Ja, akkor rendben...
:D
Brazil szappanop... izé... Opera szappan van készülőben. ;)
lilaflexninja | 2015.05.13. 07:16:06Ja a bilifejűek meg birodalmi rohamosztagosok mi? na ne már!

Ja, hogy ingyen van? Akkor nem kell! ;)
loloppo | 2015.05.12. 21:54:53Ez szep es jo, kar hogy Londonban ez nem igy mukodik...
Egyszer akartunk macsekot a hazhoz, mindenhol min 50-100 fontert hirdetik oket (persze nem fajtiszta, csak sima hazi keverek), aztan gondoltam majd okosban orokbe fogadok egyet ingyen, hat persze... Mire elsorolta a no, hogy mikert kell fizetni mar majdnem szakallat novesztettem, a vege meg valami 500 font korul lett volna, mondtam akkor koszonom szepen, daszvidanja...

17 gyerek, akinek már baromira elege van ebből az esküvő nevű dologból...
Szancso | 2015.05.08. 18:01:48- Anyu, miért vagy fehér ruhában az esküvőn?
- Azért, mert a fehér az öröm és a boldogság színe.
- Akkor már értem, hogy az apu miért van feketében! :D

Jó, ha van egy ilyened! ;)
hawkeye | 2015.05.08. 07:35:03
Erre már én is gondoltam... :)
Sőt, a nyóckerben, a Harminckettesek tere környékén már láttam nullszériás próbaverziókat is belőlük....

Milyen ismerős ez az épület... :)
Kedves Jézuska! A karácsony idén májusban lesz... ;)
Ha van tapasztalatotok, kérdésetek, válaszotok drón fotózással kapcsolatban, legyen ez egy ilyen kibeszélő post.
Beérett a kormány nyugdíjpolitikája, alig van férfi az újonnan nyugdíjbavonulók közt
Nas | 2015.08.08. 20:03:52Ha még csak azt a szót nem ismerné... :D

Tavaszi Rajzás 2015.04.11. (szombat) - a Magyarországi Bogarasok Klubja évadnyitó VW Találkozója a Premier Outletben (Biatorbágy, Budaörsi út 4.)
Addig is itt van pár „bogaras kép”. :)
Mert ugye régen minden sokkal jobb volt... :-)
'Dobray György által rendezett, 1970-ben készült dokumentumfilm. Ironikus képek a munkamorálról a riportalanyok nyilatkozatai alapján. A dolgozók arról beszélnek, hogyan végzik, vagy éppenséggel nem végzik a munkájukat, mit jelent számukra a munkaidő betartása, valóban munkával töltik-e el a munkaidőt, milyenek a munkaeszközök, a munkahelyi pénzkezelés és meg vannak-e elégedve a munkabérekkel.'
Azóta sem javult semmit a helyzet.izé012 | 2015.04.22. 12:21:41Akkor egyetértettünk ebben is. ;-)

12 gyönyörű fotó Magyarországról
Ha nektek is van szép fotó hazánkról, írjátok a kommentekbe a linket!lilaflexninja | 2015.04.02. 09:47:22Azért kíváncsi lennék, most abszolút nem kötekedésből mondom, hogy milyen arányú a vidékre irányuló turizmus. Szóval, hogy mennyi külföldi választja úti célnak mondjuk Szegedet, Pécset, Debrecent stb. Gondolom a Balatonnál sokan vannak persze. Vagy mennyire megszokott dolog az, hogy egy külföldi Budapesten lakik a szállodában, de el-el megy vidékre.
Nem tudom, ha arra gondolok, hogy elmennék Franciába valószínű Párizst nézném meg. Olasszal már más a helyzet. Viszont mi kis ország vagyunk ahhoz képest nagy fővárossal, szerintem ezért van az, hogy Magyarország=Bp. Meg a mi városaink talán nem annyira híresek külföldön, bár ezen lehetne jó marketinggel és országimázzsal javítani, nem csak a Balatont meg a pusztát kéne hirdetni.










Itthon simán, bár érdekes lenne utánanézni, hogy van-e joga hozzá.