
Jégpályából kosárlabda pálya három percben, avagy így legóznak a nagyok.
HoPpY | 2011.06.15. 17:44:3715 óra ;) Rámész youtube-ra és kiírja
Így kell beindítani a sziréna majmot... ;)
mira | 2011.06.11. 12:18:13Én egy fél napig röhögtem rajta, főleg mikor elkezd forogni... :D

Vajon mire reagálhattak így ezek a Chatroulette felhasználók? ;)
7sleeper | 2011.06.04. 18:39:19csöcsrulett

Elég sok erő kell, hogy így eldobja az ember a mocit. Ész már annál kevesebb. ;)

Így dolgozik egy vérprofi!
focuskoma | 2011.06.02. 22:41:25A végén plusz poénnak képen kellett volna dobnia azt az ülő, bambuló nőt. :)

Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)
"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."
+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."Mr.T. | 2011.07.30. 02:24:17Nyulször küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related
Szöveg: A képen látható jóképű fiatalember ismételten kérné vállalkozó kedvű hölgyek jelentkezését, hogy legyenek kedvesek elvenni a szüzességét. Ha ezen próbálkozása sem sikerül, akkor várhatóan felad még egy hirdetést "Mindegy, csak lyuk legyen" címmel. Erre várhatóan már urak is jelentkezhetnek. (A pedofil verzió "Mizu" címen vált ismertté)

Sagres Preta - csokis sör (wtf?!)
A honlap érdekessége, hogy csokiból készült, mégpedig így:Tooni | 2013.03.06. 14:59:20:P' ' ' '

A Kids React a TheFineBros filmkészítők (ők titulálják így magukat) agyszüleménye. A lényege, hogy éppen aktuális videókat mutatnak meg különböző korú gyerekeknek, és a reakcióikat veszik fel. Néha meg még igen komoly témákat is átbeszélnek velük. Mint például Osama bin Laden halála.
A linkelt oldalon megtaláljátok csatornájukat, ahol a többi része van ennek a shownak, sőt a többi showjukat is. Igazából biztos vagyok benne, hogy volt már tőlük itt videó, csak nem találtam meg.
A poszt üzenete pedig, hogy van még remény, mert léteznek még ma is okos gyerekek.Erunder | 2016.09.09. 13:25:37A legújabb epizódban a Metallicára reagálnak a gyerekek. Hát... öregnek érzem magam.
https://www.youtube.com/watch?v=N4pj7RByIeA

Kuss, én így szállok ki!
Killer81 | 2011.05.20. 22:54:59A Magyar halott katonák nem érdemlik meg, hogy szóba kerüljenek ennek kapcsán bármilyen formában is.
Köszi.

A jövő potenciáis energiforrása: cianobaktériumok
A Joule Unlimted áltad genetikailag módosított cianobaktériumok CO2-ből, vízből és napfényből közvetlenül dieselt vagy etanolt állítanak elő. A technológia azért áttörés, mert azzal szemben, hogy a jelenlegi hatékonyságú bioüzemanyag előállítás esetén kb. az egész bolygó termőterületeit az üzemanyaggyártásra kellene átállítani, addig a cég által állított hatékonyság mellett ők ezt 2 nagyságrenddel kisebb területen el tudnák érni (diesel esetén konkrétan 16 liter/négyzetméter/év), így az ország üzemanyagigényeit naygjából 200 négyzetkilométeren ki tudnák elégíteni.
A témáról gyanúsan keveset hallani.bubi66 | 2011.05.18. 07:38:42De ez megint csak az araboknak kedvez ...meg a többi napfénnyel jól ellátott országnak , mert gondolom felhős időben nem termelnek ezek a baktériumok .









