
Dúú júú vant túú dááj?
Hát ha ő lenne az idegenvezetőm, azt hiszem nem akarnék még egyszer Magyarországra jönni, mert tuti hogy becsinálnék tőle, vagy a félelemtől, vagy a röhögéstől. :DPurple | 2011.05.28. 19:10:09fujj de undorító :DDD még a német is fokozza ezt
One Eyed Monster
Egy felnőtt film stábjának, akik egy hóviharban rekedtek, össze kell fogniuk egy rejtélyes és halálos idegen ellen aki (ami) félelmetesebb, mint az Alien és csúnyább, mint E.T.
A "főszereplőről"
Imdb | Még több poszter a filmről itt.Erunder | 2009.04.24. 00:29:29Azt tudod-e hogy ki az a hosszúgépfegyver? :)

Földönkívüli a Google Street View egyik felvételén! (??)
Na majd az okos Izések megfejtik, mi lehetett ez... :Dl3azsi | 2009.03.27. 21:43:14Én először azt gondoltam, hogy ez egy goooommmmmbbaaa, de jobban megnézve ez tényleg egy kosz. Megkerestem ezt a helyet, és megnéztem egy másik képet. Mint ahogy Goofy1984 mondta, máshol is megfigyelhető. Csináltam egy skrínsotot: http://www.kepfeltoltes.hu/view/090327/2009-03-27_213233_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Asszem hogy ez az amerikai "Különleges Jelenségek Nyomozói" egy rakás idióta...

Az Apollo-20 által felderített idegen űrhajó a Holdon!
Videó itt az űrhajóról és az ott talált földönkívüli "Mona Lisa"-ról!armedarmy | 2009.03.14. 04:07:59azok a fülpiszkáló pálcikák nagyon szexuálisak XD

UFO képek az elmúlt 138 évből (1870-től 2008-ig).
Erunder | 2009.03.05. 20:41:13Ez mekkora! Pont erről beszéltem. :D
Who will stop the humans? :D
http://game.ize.hu/comments.php?post_id=1795

Klerksdorp gömbök - meglepetéstojás? Állítólag 3 milliárd éves, Dél-Afrikában találták.
gergeli. | 2009.01.31. 22:18:57szerintem ezek nagyonrégi fikagolyók xDDDD

A földönkívüliek köztünk vannak! (Szerintem a rózsaszín pólós idegenre gondoltak...)
Schabee | 2008.12.12. 17:06:44hát nem vmi nagy cucc

Megtaláltuk! Éljen!!! Öööö... izé... Élien! :)
philpo | 2008.11.28. 11:44:19Szóval akkor a Világok harca igaz történet csak több lábuk van igazából

Többen hisznek az földönkívüliekben és a szellemekben, mint Istenben.
bungle | 2014.09.24. 16:20:22A gyíklényekben jobban hiszünk, mint a Bibliában
http://index.hu/tudomany/2014/09/23/a_gyiklenyekben_jobban_hiszunk_mint_a_bibliaban/

Föld hívja...
eol | 2008.11.18. 10:20:53Tudod, ahogy mondják: van a Földön kívül intelligens élet, amire az a bizonyíték, hogy még nem vették fel velünk a kapcsolatot :)









