
Te tudod hogyan kell helyesen kiejteni azt, hogy Porsche?

Ti mennyire ismeritek helyesen (vagy helytelenül) az aradi vértanúk neveit?
Csemegekaraj | 2016.10.06. 14:39:534/4 :3

5000 $-t (~1,5 millió Ft.) kapott egy nő csirkeszárnyak helyett
Ti visszaadtátok volna?cila | 2016.10.06. 19:51:32Az hülye vicc, hogy: "Ha rabbi lennék, imádkoznék egy nagyot, hogy ne legyen szombat."
Visszaadnám. Úgyis rámakadnának, nem beszélve a lelkiismeretemről. Pedig tudnám mire költeni. Mondjuk, kibérelhetnék egy sakk-klubot asztalokkal, székekkel, forró pizzával, hogy melegedjenek a gyalogosok és a királynők is.

Sok jó orosz kis helyen is elfér
gyocska | 2016.10.03. 22:07:19Megszámoltam. Annyian voltak, mint az oroszok!

Egy app, ami a borzalmakra reagál helyetted
A nyilvánvalóan kamu app reklámban a legszörnyűbb, hogy ha létezve, tényleg letöltenék és használnák az emberek.lilaflexninja | 2016.09.29. 13:26:35Jóó! és tényleg használnák.

Térkép a világ gazdagjairól
Ami érdekes benne, hogy a vagyon szerzése is szerepel rajta. Mondjuk az se utolsó, hogy Magyarország helyén egy fehér folt van.True | 2016.09.20. 15:43:27Hogy mondod?

Ez a zene mehetne a tollfelvásárlók kocsijából a snassz szöveg helyett, lehet többen figyelnének :D
kecsa20 | 2016.07.14. 13:44:50És, sok volt a halálos áldozat?

A Nem Adom Fel Café & Bar
Budapest első fogyatékossággal élő emberek által alapított kávézója, ahol maguk a fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű emberek készítik és szolgálják fel az ételeket és italokat, illetve közreműködnek a programok szervezésében és lebonyolításában. Hihetetlen, hogy léteznek még ilyen csodálatos helyek!mue | 2016.06.25. 08:17:42"hamarosan nyílik a melegkonyhánk"
itt hirtelen próbáltam összerakni hogy a melegek is fogyatékosok vagy mi?... de aztán rájöttem, hogy félreértettem :)

„Hegyek között völgyek között zakatol a vonat,
Brüsszel le akarja járatni a Miniszterelnök Urat”Napi 30 utas a beígért 2500-7000 helyett.
Bár a kisvasút bukta, a környékbe újabb milliárdokat tolnaklilaflexninja | 2016.06.21. 07:36:05Bezzeg, ha a Tel-Aviv - Brüsszel - New York vasútról lenne szó, akkor kussolnának!

Fessük nemzeti színekbe az Eiffel tornyot!
Tennivalók:
- Kattints a képen a Facebook ikonra, a „Get Involved” felirat mellett.
- Várd meg, amíg a Facebook betölti a játék oldalát.
- Ha egy fekete alapon fehér Eiffel-tornyot látsz, jó helyen vagy, itt a jobb felső sarokban kattints az EN (angol) gombra
- A 2. ponttal megjelölt, vagyis mai napon meccselő csapatok közül válaszd ki a magyar zászlót, vagy akit szeretnél
- Várj, amíg betölti a Facebook a következő lapot.
- A felbukkanó szövegmezőbe gépeld be, amit szeretnél látni a Tornyon, pl: Hajrá Magyarok! Utána kattints a SUBMIT gombra. Aztán várj kicsit.
- A 4. pontban láthatod a kis videódat a feliratoddal, ez a Te szórakozásodat szolgálja.
- 5. oszd meg a videót, így ezt mindenki láthatja.
- Ettől kezdve minden nyilvános önálló posztodat lásd el a #HUN előtaggal, ezzel tudsz részt venni a nagy játékban, és így tudod beöltöztetni a Tornyot magyar színekbe.
FONTOS: ha KOMMENTBEN írod bárhova, az NEM ÉRVÉNYES!










"porsha"
feltehetően az ő kedvükért csinálták ezt a videót :))