
Halloween az IKEA-ban
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...Findzs | 2014.10.22. 15:17:35azt a ferde szemű csajszit szívesen megnyugtattam volna :)
Homeopátiával gyógyítaná az ebolát a Magyar Homeopata Orvosi Egyesület
A homeopátia hívei kígyóméregből hígított készítményekkel gyógyítanák az ebolát, és aláírást gyűjtenek, hogy az Egészségügyi Világszervezet támogassa az akciójukat.
És azt hallottátok, hogy az ebolával megelőzhető az AIDS?bungle | 2014.11.24. 10:32:54Nem hisszük el: homeopátiás szereket szállítottak az ebola-sújtotta Libé...
Nézze meg az embereket, akiknek életét egy marék cukor fogja megmenteni. Ja, nem.
http://velvet.hu/elet/2014/11/20/nem_hisszuk_el_homeopatias_szereket_szallitottak_az_ebola-sujtotta_liberiaba_galeria/

Földönkívüli pilóta maszk
vadonka | 2014.10.02. 09:40:58Hmm én sok különbséget nem látok. Mindkettő kopasz, mindkettő rusnya :)

Hüvelytornáról már hallottam... ;)

Mai tippelős: írd meg, szerinted mennyi lesz 1 év múlva a bitcoin árfolyama. A legközelebbi érték írója kap tőlem 1 bitcoint (jelenleg kb. 114e Ft-ot ér) 2014. november 18-án. (Ha esetleg többen tippelték ugyanazt az összeget, a korábbi tippelő nyer.) Én 450e Ft-ra saccolok (játékon kívül), de lehet alábecsülöm, mindenesetre ha bejön, akár ennyit is nyerhetsz egy egyszerű tippeléssel! :)
Ahogy azt a márciusi Bitcoin postban már írtam (24. komment), megállíthatatlanul emelkedik a bitcoin árfolyama. Aki akkor, október 24-én vett a tanácsomra, az is lassan megtriplázta a pénzét (3 hét alatt!). Az elburvárosodott index-origo-hvg-444-stb „hírportálokon” ugyan nem fogtok erről olvasni, max. néha a portfolion jelenik meg egy dilettáns cikk a laikusoknak, de talán nem is baj, az emberek többsége még ma sem hallott erről. :)VanZant | 2017.05.29. 10:00:59Hogy megéri-e bányászni? nem hiszem. Egy ilyen masina nem fogyaszt keveset, sőt. Beéri havonta kb 900 kwh-val:
https://www.youtube.com/watch?v=WfqfEpanpig&ab_channel=BitsBeTrippin%27&t=9m24s
Hacsak, te nem vagy ő:
https://www.youtube.com/watch?v=q630QYm4ItU&t=1m42s
:D

Mr. Tökfej :D
Nusihusi | 2013.11.04. 02:11:48Ott kaptam volna szívrohamot:D

Másik cuki Halloween jelmez. ;)
norbertvincze | 2013.11.03. 19:19:17:D

Tökös triceratops
Szancso | 2013.10.30. 18:34:40Tökőshüllő. :)

A világ legcukibb Halloween jelmeze... még anyuka is LEDermedt. ;)
Tooni | 2013.10.27. 20:52:39Jelmez nélkül is :P
@ Szilágyi Angéla: Háááát, összehozhatjuk ;)









