
Galambetetés Degecen. :)
+ bonus videó: "Pulykaetetés" szintén ott. ;)brier | 2011.01.25. 16:25:53kiváncsi lennék forditott helyzetben is igy röhögnének, mondjuk egy meg triplázott fizut lógatnának ugyanigy az orra előtt XD
LED kocka
Tonoic | 2011.01.10. 21:13:01kék led mikor utoljára vettem 100 Ft volt egy darab...de amúgy a kékkel a legszebb :)

:D
(kicsit jobban is megerőltethetted volna magad a post szöveggel, pláne hogy címkéket se írtál és képet is nekem kellett csinálni... b.)bungle | 2012.01.17. 15:26:25Hajléktalanból milliomos lett egy év alatt
www.blikk.hu/blikk_aktualis/hajlektalanbol-milliomos-lett-egy-ev-alatt-2077642

Chicken House
bungle | 2011.02.22. 14:13:55Playable Angry Birds birthday cake - www.youtube.com/watch?v=-hwVRzaQNkA

Mikor szakítanak az emberek?
A Facebook állapotmódosítások szerint a szakítások a diagram szerinti gyakorisággal történnek az év folyamán. Szép dolog téli és nyári szünet előtt helyet csinálni...varvizib | 2010.12.30. 11:45:42A február végi és a november végi szakítási rohamot vajon mi okozhatja?
Nem lehet, hogy mondjuk ebben az időszakban a facebook gyorsabban növekedett és egyszerűen ez dobja meg a statisztikát? Vagy ezt kikompenzálták?

A világ legfurcsább eladó házai (természetesen csillagászati áron)
bandee1219 | 2010.12.27. 10:21:46Vannak árak! :O

Úgy gondolom, hogy ezt a mutatványt Damien Walters sokkal jobban csinálja. ;D
piton78 | 2011.01.05. 12:36:26szerintem jóvót!

Ez a termék most a legnépszerűbb Japánban, állítólag a cég 2011 áprilisáig már nem fogad új megrendeléseket.
Tippeljetek, mit csinál a szerkezet! :)Findzs | 2010.12.10. 14:36:12belerakom a rizsát oszt kész a popa :)

2,3-2,5 milliárd forint értékű magánház Budapesten. "Csipak Péter óriás rovarok támadásától tart?"
bungle | 2011.10.08. 08:49:50Le kell bontani a Csipak-villát
http://index.hu/belfold/budapest/2011/10/07/le_kell_bontani_a_csipak-villat/

Az Univerzum csillagainak száma valószínűleg háromszor több, mint amennyit jelenleg észlelünk, állítja a Yale Egyetem csillagásza, Pieter van Dokkum a Nature folyóiratban. A tanulmány arra a tényre támaszkodik, hogy a WM Keck Hawaii Obszervatóriumban úgy találták: nyolc közeli elliptikus galaxisban húszszor több vörös törpe létezhet, mint a Tejútban.
Van Dokkum szerint milliárd olyan bolygó keringhet ezen csillagok körül, melyek a lakhatósági zónába eshetnek, s nagyjából tízmilliárd évesek.
Egyébként ma 20 órakor a Földön kívüli élethez kapcsolódó bejelentésre készül a NASA.bungle | 2011.03.06. 21:46:38A NASA bizonyítékokat talált a földönkívüli élet létezésére
www.nepszava.hu/articles/article.php?id=401398
http://atv.hu/cikk/20110306_bakteriumok_a_meteoriton_foldonkivuli_eletet_talalthatott_a_nasa
Valaki esetleg postot belőle?









