
A fluor "jótékony" hatása az ember testi, és nem utolsósorban lelki életére.
Ezt csak hasznos kiegészítésnek szántam a Kedves szerkesztőségnek:
Charles Eliot Perkins 1954-ben ezt mondta más gyógyszerekre gyakorolt hatásáról:
"A víz Fluorral való kezelésének az igazi célja csökkenteni a tömegek ellenállását az uralommal és az ellenőrzéssel az elvesztett szabadsággal szemben és mint tudós legkomolyabban és legőszintébben mondhatom hogy közel 20 éven át végeztem kémiai biokémiai fiziológiai és patológiai kutatásokat a Fluoriddal:bármely személy aki mesterségesen Fluoridizált vizet iszik 1 vagy több éven át soha nem lesz többé ugyanaz a személy sem lelkileg sem fizikailag mint aki korábban volt."
1987. augusztus 12-én a brit parlamentben Harley Rivers Dickinson, a liberális párt tagja a következőket mondotta:"A II. világháború végén az Egyesült Államok kormánya Charles Eliot Perkinst, a kémia, a biokémia, a fiziológia és a patológia tudományos kutatóját küldte Németországba, hogy vegye át az óriás Farben vegyi cég irányítását. Miközben itt tartózkodott, német vegyészek elmondták neki, hogy milyen kísérleteket végeztek a háború alatt és abból mit vett át a német tábornoki kar. Ez arra vonatkozott, hogy miként lehet bármely adott térség lakosságát ellenőrizni az ivóvízbe adagolt nagy mennyiségű vegyi anyag segítségével. Ebben a tervben a nátrium-fluorid játszott kiemelkedő szerepet. Egészen kicsi mennyiségű fluorid ismételt adagolása egy idő múlva csökkenti az egyén erejét ahhoz, hogy ellenálljon az uralomnak, lassan mérgezve és narkotizálva az agy egy meghatározott részét, és ily módon engedékennyé válik azok akaratával szemben, akik irányítani akarják őt. Mind a németek, mind az oroszok nátrium-fluoridot adagoltak a hadifoglyok ivóvizébe, hogy tompává és engedelmessé tegyék őket."
Hang Son Doong, Vietnám - az eddig ismert legnagyobb barlang. Saját folyóval és dzsungellel rendelkezik és egy felhőkarcoló is lazán elférne benne.bungle | 2011.01.05. 22:28:29Bár pár kép hiányzik (pl. alsó post kép is).

Eladó egy egri, 300 éves, 120 m2 alapterületű összkomfortos, telefon és internetvonallal is rendelkező barlanglakás 20 millió Ft-ért (bár a cikkben 20M-t írnak, itt 25M).
Karesz52 | 2011.01.06. 15:00:24Nem lehet a mobilnettel kockulni mi? :D

Sintel
15 perces, megható animációs mese egy lány és egy sárkány barátságáról. Blender-rel készült (akárcsak ez), ami egy ingyenes és nyílt forráskódú 3D modellező grafikai program.
A hivatalos oldalról letölthető a rövidfilm mindenféle minőségben ill. rengeteg videó, kép és információ található a készítésről.Tooni | 2010.12.31. 23:25:31Most már nem, de akkor igen.

400 ezer éves emberi leleteket találtak Izraelben
Magyar cikk: Régészeti szenzáció: megdőlhet az evolúció tanaEmerond | 2010.12.30. 19:33:17mint a magyar cikkben is olvashato „megváltoztathatják az evolúcióról eddig kialakított képet” ...én kettéharapom a fejem amikor megdol az evolucio... még szerencse hogy nem lehetséges egyik sem :P

A világ legfurcsább eladó házai (természetesen csillagászati áron)
bandee1219 | 2010.12.27. 10:21:46Vannak árak! :O

Star Trek ajtó
brier | 2010.12.10. 09:18:40asszem csinálok én is egy ilyet itthon :) nagyon yoooo
"Egy újabb csoda Plastic Barbietól! Most már nem csak a vásárlásaival hülyíti a lányokat, hanem nyerhetnek is tőle. Na persze!" (Nem mi írtuk, ezzel a szöveggel küldte be saját maga. Mi meg vagyunk olyan jófejek, hogy kirakjuk ezt a kis önreklámot, ha már ilyen "híressé" tettük... ;) - b.)Nas | 2011.08.30. 18:23:08Ööö...ez ilyen játék, hogy találd ki, melyik van átfaragva? Vagy melyik pasi valójában? :D

Ezmiez? - kérdezhetnétek...
Pete Burns és együttese, a Dead or Alive a nyolcvanas évek egyik legnagyobb felfedezettje volt (You Spin Me Round... c. slágerüket biztos ismeritek). A banda befutása óta Pete sorozatosan esett át kisebb-nagyobb plasztikai műtéteken, amelyek mára szinte teljesen eltorzították arcát. A Geronazzo Mária férfi megfelelőjeként éldegélő egykori énekesnek állítólag annyira szét van plasztikázva az arca, hogy akár bármikor leválhatnak egyes részei.
Házilag barkácsolt fegyverek
MStipee | 2010.12.03. 15:29:57Van benne létező fegyverdarabok felhasználásával összeállított, pár létező fegyverről koppintott/másolt, meg egy két egyedi is. Na meg egy szép rail-gun, ami a hazai jogszabályok szerint nem számít tűzfegyvernek, bár lőfegyvernek elvileg igen, mégsem szerepel semelyik jogszabályban.










http://www.activistpost.com/2011/02/codex-alimentarius-loves-toxic-fluoride.html
Hánynom kell.