
Ha Magyarországra jössz, tudnod kell, hogy az gulyás a pólódon vagy éppen hánytál...
...azaz egy kis kedvcsináló retardált hollandoknak. ;)
Van itt még angol, skót, francia, spanyol, portugál...közlegény | 2015.06.24. 14:51:22és az élmények ebben a sorrendben követik egymást :)
A 10 legrosszabb app, ami valaha készült
Ha van még ezen kívül „kedvencetek”, nyugodtan osszátok meg a kommentekben! :)Errtu | 2015.06.22. 18:34:58Nem néztem meg a videót, de az Apple Maps köztük van? :D

Két magyar escort lány összeverekedett egy kuncsafton
„Most már tényleg recesszió van, ha a ribancoknak is marakodniuk kell a 'betevő falatért'. :D” (Egy hozzászóló véleménye)
Másik eset a napokban: Durva balhé a szentendrei HÉV-en
„100 kg vagyok és kb. 1 percig nem bírtam leszedni magamról. Azt éreztem, hogy nem enged el, csak ha összeverem, amit nem akartam.”közlegény | 2015.06.22. 22:02:26cicaharc

Matilda, a földönkívüli macska ;)
dude | 2015.06.16. 12:46:53ALL GLORY TO THE HYPNOCAT

A szemét újrahasznosításából akár meg is lehet gazdagodni
Egyetlen nadrágja van a milliomos magyar srácnak
A fogyasztás olyan mint a kábitószer
Magyar hippi alakítja a globális szemétpiacot
A szemét nem egy probléma, a szemét szexi!
Nektek mit üzentek a fenti cikkek, videók?komcsi | 2015.06.04. 11:01:31"Kender termesztéssel kezdte? Ez egy rohadt drogos!" (hawkeye)

Kutyafotós - Grizzlerre egy szívmonitor és egy kamera van szerelve, így, amikor izgatott, csinál egy képet
lilaflexninja | 2015.05.26. 11:55:45Sok válás lenne!

Hol van a szarfészek, vagy a pöcsköszörű? A Google térkép elárulja.

Oktobasszus - 1850 óta létezik, mindössze 2 van belőle a világon és elég érdekes hangja van :)
blackmumus | 2015.05.19. 22:50:05Ezzel lehet előállítani a barna hangot :D

7 hazai versenyzőnk van az Electrolux Design Lab verseny 100 legjobbja között!
„Annak érdekében, hogy a legjobb 35-be tovább tudjanak lépni, a ti szavazataitokra is nagy szükségük lenne! Klikk a képre, a poszt legvégén ott vannak a linkek! Hajrá, és a nevükben is köszi a voksokat...!”
Ezért (is) vannak a legjobb minőségű utak Oroszországban!
közlegény | 2015.05.13. 22:29:35szeszmunkások









