
(M)elegem van! Nem várok a simabőrűre! :)

Augusztus 8-án van a Nemzetközi Macskanap. Ti hogyan ünnepeltek? :)
Tooni | 2015.08.08. 15:13:45http://www.optipess.com/2015/07/31/dog-people-vs-cat-people/
Kitalicskázzák tőlünk a pénzt az autógyárak?
Teljes tavalyi adózott eredményét, vagyis közel 20 milliárd forintot (63,8 millió eurót) kivitte az országból a kecskeméti Mercedes. Ők, az Audi, a Suzuki együtt, összesen évente körülbelül 400 ezer autót és 2,5 millió motort gyárt Magyarországon és beszállítóikkal együtt több mint százharmincezer embert foglalkoztatnak. Gonosz, kizsákmányoló multik, vagy valami egészen másról van szó?norbertvincze | 2016.02.04. 11:38:46így megy ez
http://vs.hu/gazdasag/osszes/igy-huzzak-ki-a-penzt-a-zsebunkbol-kedvenc-multijaink#!s47

A BBC bemondójának már láthatatlan telefonja van! :D
palinkaman | 2015.08.06. 08:02:33Ezek a brit tudósok már megint feltaláltak valamit.

Hatalmas emberáradat indult meg Afrikából Európa felé egy elszánt karizmatikus muszlim vezető által
Megtudhatjuk többek között, hogy ők azért szegények, mert mi gazdagok vagyunk, valamint minden a macskák miatt van, mivel az európai ember rengeteg macskát tart és egy macska eltartása évente legalább 200 dollárba kerül. Ők viszont beköltöznének a macskák helyére, heverészhetnének a kemence előtt és rengeteg tejet ihatnának, sőt sokkal kevesebb pénzből is megélnének.Ravennë | 2015.08.06. 01:01:32A mostaniak értelmesebbek, nem adom alább... ;)

Szegénynek izomgörcsei vannak... :)
közlegény | 2015.07.31. 14:53:24dubsteppel

Kutyameleg van! :)
közlegény | 2015.07.25. 11:35:47egy lavoárnyi hardkór relax

A híd túl messze van ;)
közlegény | 2015.07.25. 10:47:41ilyen szituációkat hivatott áthidalni a turbo boost gomb
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20090301004714/knightrider/en/images/4/41/Turbo_Boost01.jpg

Cigány Van Damme akcióban ;)
godzsy | 2015.07.28. 18:41:37Nálunk nincs minden sarkon egy szerszámos bolt, hogy fejszét tudjon venni. Megoldotta máshogy. :D

Lexus RC-F coupe Heartbeat
A világ első autója, amelynek szívdobogása van
A lexus fejlesztői új koncepcióval álltak elő, hogy szemléltessék mennyire izgalmas az új RC-F coupét vezetni. Egy foszforeszkáló festéket alakítottak ki, amely elektromos impulzusok hatására világítani kezd, így biometrikus adatokat jeleníthetnek meg az autó külsején a vezetőre kapcsolt érzékelők segítségével.
Tehát az autó egy az egyben érzékelteti vezetője izgalmi állapotát, a pulzusszáma megjelenítésével az autó felületén.norbertvincze | 2015.12.21. 20:15:23http://totalcar.hu/magazin/hirek/2015/12/21/itt_a_lexus_uj_dobasa_jegkerek/









