
A szerencse forgandó...azért vannak kivételek ;D

Puzsér és az El Camino
„A popcorn-degeneráció nem zarándokol, hanem a Facebookra szelfizik, privát álomutat demonstrál a barátainak, akik irigykedve figyelik Oklahomából, ahogy Bill épp egy csodás középkori kolostor mellől jelentkezik be, aztán este megoszt egy tizenkét szóból álló, igazán mély bölcsességet, amelyben az élet teljes értelme benne van.”
Amikor csillagokon tekersz: íme a napelemes Van Gogh kerékpárút Hollandiában
lilaflexninja | 2015.08.27. 07:47:05A városligetben van egy pad ilyenre (vagy meglehetősen hasonlóra) https://confirmezquevousnetespasunemachine.files.wordpress.com/2014/07/bicycleday.jpg festve. Értem én, hogy tudomány, meg biztos nem mindenki tudja mifene, na de mégiscsak!

Lelepleztük az egyik budapesti embercsempész központot
Vannak amatőrök és vannak profik - még az embercsempészek között is. Az amatőr szállítót nem sokkal a határ után lekapcsolják, míg a profik jól megszedik magukat. Szeged környékén egyre több cigány bűnbanda foglalkozik embercsempészettel.norbertvincze | 2015.09.07. 23:02:29http://vs.hu/mind/osszes/meghalt-az-m1-esen-egy-embercsempesszel-utazo-sziriai-menekult-0907

Ez van, ha bepipul az orosz terminátor medve ;)
shteer | 2015.08.19. 22:20:16tudjuk: a medve nem játék...

Eközben a Westend-ben: „Tessék mondani, a fürdőruha üzlet merre van?” ;)
bungle | 2015.08.18. 22:30:44http://vs.hu/kozelet/osszes/kinek-a-hibaja-hogy-az-ozonviz-feldulta-a-varost-0818

Mikor apás napok vannak... :D

Egy bimbózó barátság van kialakulóban ;D
XXavier | 2015.08.13. 11:46:30Elmentek ti mind a ketten....a hideg sörért a hűtőig....
A halra gondoltam....
:-D
Szavazhatunk az Aldi Filmfesztiválra benevezett videókra, amik között kevés igényesebb munka található, helyettük inkább Cikizzébe sorolható műalkotások vannak túlnyomó többségben. Szemezgessetek! :Dladislav | 2015.08.13. 19:01:39Ez fizikailag okoz fájdalmat. Nem lehet komoly.

Demagógisztáni napló: Délnemzeti Gumicsont
„A kerítés egyéb szempontból is lassan önmaga paródiájává érik. Kezdve azzal, hogy valójában nem a határon van, hanem teljes egészében az ország területén. Így az, aki eljut a kerítésig, már magyar területen leledzik.”lilaflexninja | 2015.09.24. 14:49:22http://444.hu/2015/09/24/unorthodox-keritesrendszerrel-keszulnek-a-szlovakok/










http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/puzser-az-infarktus-eve-a-kritikus-ev