
Laky Zsuzsi a fellegekben. Nem is tudtam, hogy volt ilyen. A Malév is bevehetne ilyen trükköket, vannak még helyes lányok az országban. :)
Maccoyi | 2008.04.15. 00:41:45A Man.Utd.-es a legjobb, akárcsak a csapat :P forever M.U. :)
Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
LeNore | 2008.04.10. 11:59:18A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphassa!!:)

Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek már megint sok ideje volt.
<-{st.one}-> | 2008.04.09. 21:45:05bizony! van mit ragasztgatnia!XD

Hűűűű... ez közel volt! :O
Éjfélilány | 2008.04.07. 15:46:53nah, nem megy az írás. +a

Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)
Nem is tudom milyen rég volt macskás post... ;) Biztos már nagyon vártátok! :D
CocoNelly the Cat Rap Music Video (nagyon beteg! :))
(akik meg a jegesmedvéket szeretik ;) azoknak itt van Flocke - Hópihe - amint épp úszni tanul).bigyminyő | 2008.04.05. 23:03:26Ez is nagyon jó volt!A cicás videókat mindig megnézem!Köszi Bungle....:)
Szenátor úr felmászott a fűzfára;
annak is a legmagasabb ágára.
Így se volt jó, úgy se volt jó,
sehogyan se volt az úgy jó...
Mindig csak a más mobilja volt a jó.r3clbull | 2008.03.28. 22:08:49ez most szállt le a tapétáról..

Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...

Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).
A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)kotta | 2008.03.27. 08:23:36alakul,alakul...
:DDDDDDD
(esetleg ÖT Coronita?)

Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...Máln@ | 2008.05.24. 19:36:21jóvaneee'....ehető....(nagyjából)
...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azokon a sárágnak olyan napsárga színe van,hogy csak úgy örülsz,milyen szép lesz a szobád....mikor meg kinyitod a dobozt+felkened,olyan színe van,mint spongyabobnak =)









