
A leggiccsesebb Valentin-napi ajándékok (a képre kattintva egy hasonló cikk jön be).
Ha találtok még giccses ajándékokat, írjátok a kommentekbe! :)lb7 | 2011.02.17. 07:11:06http://i.imgur.com/4Wjd1.jpg :DDD
Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:
Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
sexdealer | 2011.02.08. 14:35:41Ti nem látjátok benne a lehetőségeket??
Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott kismotor prototípusa. :)
Autókba, motorokba fejlesztett változatai új dimenziókat nyitnak majd.
A lóerő a múlté. Jön helyett a hörcsögerő :)

UFO Jeruzsálem felett
Azonosítatlan repülő tárgyat kaptak lencsevégre az izraeli városban. A fénygömb az al-Aqsa mecset fölé szállt le, majd egy idő után villámgyorsan eltűnt. Egyelőre arról, hogy a fényes jelenség mi lehetett csak találgatnak, de sokan szentül meg vannak győződve, hogy földönkívüliek látogattak az izraeli városba.
Turisták egyébként már decemberben is lefilmeztek egy állítólagos UFO-t.Tooni | 2011.02.09. 21:10:44Az amerikai légierő hivatalos repülőeszköz-azonosító táblázata ;)
http://forums.justcommodores.com.au/attachments/jokes-humour/102600d1286280155-us-air-force-aircraft-identification-chart-weather_balloon.jpg
Wether balloon - meteorológiai léggömb
Swamp gas - mocsárgáz

Családi képekkel díszített kamionok. :)
A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.
Angol nyelvű cikk
Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.Nas | 2011.02.07. 20:14:07Kamiont, családot vagy óriásposztert...?

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...

A kép nem tükrözi teljesen a cikk témáját. Ami azt illeti, nehéz lett volna ideillő képet találni és nem lett volna helyénvaló kirakni sem.
Gyengébb idegzetűek vigyázzanak, engem képek nélkül is elborzasztott a dolog!Nas | 2011.02.06. 19:38:34xD Hát, az sem mai csirke mondjuk...

Talán eszébe juthattak gyermekkorából a vezényszavak: "Fürdés, aztán fekvés!" ;D
brier | 2011.02.02. 08:35:35a hülyéje :)

Talán napi bünti???
Ki a legnagyobb HeviSaurus fan? :-Dbrier | 2011.02.02. 08:40:11én a gobbóvilágot részesitem előnyben XDXDXD

Mai találós kérdésünk: Vajon mit rejt a hátizsák? ;)
(A tippek jöhetnek a kommentekhez.)Nas | 2011.02.18. 20:21:36...és Németh István postolni fogja a kérdést, amire a válasz 42.
(Jesszus, milyen zenéket találsz...)

Környezetbarát világítás, méghozzá egy magyar tervezőtől!
(Érzéseim szerint ez a magyar találmány se fog megvalósulni hazánkban.)Kuly | 2011.02.01. 14:38:10Hát rajta! Csiájuk mekkk!









