
Egy óra alatt elvégzné a fejátültetést a csodadoktor
Mindössze egy óra alatt akar fejátültetést végezni egy olasz orvos, s ha sikerül neki, állítja, akár örökké is élhetünk.
Azért nem minden metálos majom! ;)
Szancso | 2015.04.23. 18:12:46A metálosoknál nem nagyon elterjedt az óriáshegedű.
Pege Aladár beatbox. Csak a nagybőgőről jutott eszembe. :)

„Minden szarságot nem húzok a fütyikémre...”
Turmion Kätilöt | 2015.04.22. 16:00:12Igen, ez a másik hátulütője az ilyen "utca emberét megkérdezem" dolgoknak.

Valahol mindenkinek el kell kezdenie... ;) Jason Statham ákcijóshős pl. egy kis táncikálással kezdte.
lilaflexninja | 2015.04.22. 07:12:48Mondtam én, hogy sportolt. A végén azért odacsapta a lábát.

Nahát / Durva / Ne már / Kell-e ez? / Miaf?! / Hol élünk? / Rossz az, aki rosszra gondol!
Dmckayals | 2015.04.17. 09:56:32Ami a videóról eszembe jutott, az egyből két vonalon fut, így különválasztom. Az első, az maga a sportteljesítmény. Mert amit itt a kislányok bemutatnak, az egyrészről nyugodtan tekinthető sportnak. Nem vagyok túlzottan járatos, hogy ez most az RSG, az Aerobik vagy valami más alá tartozik, de kell hozzá izomzat, erőnlét, és sok sok gyakorlás. Ez dicséretes, ezzel egy elég szép karriert is meg lehet futni. (Bár bejön a képbe a neveljek-e élsportolót a kisgyerekemből téma, de az tartozzon más poszthoz).
A másik fele a körítés. A "kislány nem tudja a koreográfiát, de pont ettől cuki" elem tetszik, akár szándékos, akár nem. Viszont a ribancos ruhák és mozgások (a második videóban csak ez van) egyáltalán nem kellenének, mert ezek egy alacsonyabb, közönségesebb szintre viszik le az egész színvonalát, ráadásul a kislányokba azt neveli, hogy ez a normális. Az ismertségért, ne adj isten a népszerűségért ez szerintem túl nagy ár. Főleg, ha az egyik csapat emiatt népszerű lesz és átveszi ezt a többi is, mert az a szélesebb körű kultúrát is rossz irányba viszi (mint a kereskedelmi TV-k mostani műsorai)

Szánhúzó cicákok ;)
bungle | 2015.04.17. 13:03:26Köszi palinkaman a teljes videó linkért! :)

Minden háztartásba elkél egy Vastrón! :D
beela | 2015.04.17. 09:55:14Ez meg mi a sz...nak?

Azt már hallotta, hogy 2017-ben jön egy meteor és mind meghalunk?
zeiksz | 2015.04.15. 15:46:11"Azt már hallotta, hogy 2017-ben jön egy meteor és mind meghalunk?" - már megint!?

Nem sikerült minden régi lakóval megállapodni...
lilaflexninja | 2015.04.30. 12:10:42http://shitfucktory.tumblr.com/post/117707650706/diesebastionbehrisch-forever-alone

A “Tilcsákbea állatkísérleteket” mozgalom rémisztő ostobasága
Akkor kísérletezzünk embereken? Vagy inkább hagyjuk a fenébe az egész orvostudományt, és éljen mindenki ameddig és ahogyan magától bír?beela | 2015.04.14. 14:32:34Van, aki felvállalja az állatkisérleteket a termékeivel kapcsolatban. Egy ruhagyár írta termékei cetlijére:
Termékeinket állatokon teszteltük. Egyáltalán nem állt jól nekik.










http://www.futurism.com/links/this-man-is-planning-to-receive-a-human-head-transplant-in-2016