
Akkor most csináljunk egy közös fotót... :D
Cableguy | 2011.06.16. 11:28:18hajszín alapján mást nem vártam...
Hogy miért repül ez a vadászgép egy utasszállító mellett? Csak csinált pár képet Facebookra... ;)
Batika | 2011.06.10. 00:15:17The End - Kings Of Leon

Mackie, a bohóckutya. ;)
Az a fej... :Dlb7 | 2011.06.10. 09:24:57Valami a torkára ment... :P

Photoshop, mi? ;)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Archachatina marginata (afrikai óriáscsiga). Egy régebbi videó róla. Ezek is szép nagyra nőttek.cool-t16 | 2011.06.06. 01:23:01Meglepődnél milyen gyorsan nőnek. 1-2 év és ilyen nagyok lesznek.

Csini szöszi? ;)
A 19 éves modell Lady Gagát is megelőzve lett a 98. helyezett az FHM listáján az idei év 100 legjobb női között. Ezek után kerüljétek nagy ívben ezt a "férfimagazint"... :DLiveLikeaPunk | 2011.06.07. 20:47:06Azt, nem értem, hogyha az égvilágon semmit se árt a kinézetével senkinek akkor miért kelt agressziót másokban? Mért nem lehet elfogadni? Jó persze nyilván abnormális, de ebben a világban már mi normális?

Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)
"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."
+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."Mr.T. | 2011.07.30. 02:24:17Nyulször küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related
Szöveg: A képen látható jóképű fiatalember ismételten kérné vállalkozó kedvű hölgyek jelentkezését, hogy legyenek kedvesek elvenni a szüzességét. Ha ezen próbálkozása sem sikerül, akkor várhatóan felad még egy hirdetést "Mindegy, csak lyuk legyen" címmel. Erre várhatóan már urak is jelentkezhetnek. (A pedofil verzió "Mizu" címen vált ismertté)

Csiköööööööön!!!! :D
Nusihusi | 2011.06.01. 13:56:29Büdös tolvaj, hogy száradna le a keze:D

A nap kérdése: Mit csinál a kicsi japán a zsákban? ;)
Laretta | 2011.06.05. 19:35:23Azaz tajvani :D

A mai cukizé: váltófutás gilisztával. :)
brier | 2011.05.26. 09:28:36nagyon nagy taknyolások XD édibédi ^^

Fogadjunk, hogy rosszul csinálod!
sakos | 2011.05.25. 18:01:35Ez zseniális. Kipróbáltam, tényleg működik.









