
A macska mindig kétszer csenget ;)
közlegény | 2015.06.08. 19:09:00Jóska, levelet hozott a mócska
Egy város, ahol mindenki dolgozik, nincs rendőrség és a fizetés 1200 Euró
Jól hangzik, ugye? És ez?
Ez egy demokratikus, antikapitalista település, ahol a polgármester aktívan bátorít a bolti lopásra. Tavaly augusztusban megszervezett és kivitelezett jó néhány portyát a környékbeli szupermarketeken, közvetlenül a legszegényebbek javára. Alapvető élelmiszereket, mint olajat, rizst és babot pakolt bevásárlókocsikba és egyszerűen kitolta őket a boltból, egyenesen a helyi élelmiszer-bankba, hogy megsegítse vele a szegényeket, miközben a tehetetlen pénztárosok csak néztek, s néhányuk sírva is fakadt. Az esemény után Gordillo, aki 1979 óta demokratikusan megválasztott polgármester, egy interjúban elmondta, hogy ez nem lopás volt, hanem egy erőszakmentes engedetlenségi akció.
Érdemes a kommentekbe is beleolvasni, mennyire dicsőítik az „erőszakmentes engedetlenségi akció” elkövetőjét...komcsi | 2015.06.04. 12:49:32Letolta kicsit délebbre.
Afrikába.

Így csinálhatsz milliókat más Instagram-képeiből
Richard Prince nem szeret engedélyekkel vesződni. Legutóbbi akciója egy Instagram-kiállítás, amely a közösségi fotó hatalmas adatbázisából szemezget - persze úgy, hogy egyik képen szereplő személytől sem kért engedélyt. Prince nem csinált mást, mint Instagram-portrékat nagyított fel egy átlagos festmény méretére, és egy saját néven futó hozzászólást írt mindegyik kiállított portré alá, a képek pedig borsos áron keltek el: az egyikért pl. 90 ezer dollárt (kb. 25 millió forintot) fizetett egy lelkes műgyűjtő.
A 65 éves “művész” szinte teljes életművét mások műveinek plagizálására építette fel, csupán annyi változtatást eszközölve rajtuk, hogy jogilag feddhetetlen legyen.bungle | 2015.06.03. 12:20:25Mekkora troll lehet... ;)
Itt egy angol nyelvű cikk a témáról:
https://fstoppers.com/business/peter-coulson-and-i-discuss-potentially-illegal-sale-his-photo-richard-prince-72503

Ez a toll nem fog, mégis minden megmarad amit írsz és rajzolsz vele ;)

Vers Mindenkinek: Kocsor Zsolt - Szomorú szamuráj
Elszavalja Szilágyi Csenge, a Vígszínház színésznője. Szavazhattok, melyik dalt szavalja el legközelebb!Dmckayals | 2015.05.28. 10:40:41Jobbklikk a videón! A többi szerintem adja magát! ;)

Bezár a budapesti Flippermúzeum a NAV miatt
A NAV szerint a Flippermúzeum (a Tripadvisor értékelések alapján a magyar főváros legkedveltebb múzeuma) olyan mértékben sérti a szerencsejáték-törvény előírásait, hogy minden gépét el kell szállítani. Flipper, mint szerencsejáték, wtf???
”Gondolom most a Közlekedési Múzeum öreg autói jönnek, amiken se vizsga, se bizti, se regadó...”
Oktobasszus - 1850 óta létezik, mindössze 2 van belőle a világon és elég érdekes hangja van :)
blackmumus | 2015.05.19. 22:50:05Ezzel lehet előállítani a barna hangot :D

Ezt mindenképp látnod kell! Lefagyott a cica agya a fagyitól!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...AtiBoa | 2015.05.15. 15:01:15Erdekes, én akkor csinálok így, ha forró az étel ...
Hűűű, összecsukható kulacs, mekkora találmány, mint két egymásba fordított turista pohár, még sosem láttam ilyet! Mindez augusztustól, 6700 Ft-ért. Kimosni se lehet, nem baj, a kínaiak gondolom kihozzák júniustól 670 Ft-ért. ;)lilaflexninja | 2015.05.18. 07:27:31Most komolyan. Bár az ötlet nem eredeti, a megvalósítás se annyira újszerű, de ez a kulacs kicsi, és nem pohár! Ellentétben azzal, amiket belinkeltetek. A többi az gömb alakú, nagyobb, vagy csak simán egy összehajtható pohár. Ez meg a kettő elegye, kis helyen elfér, és nem lötyög ki.
Amúgy meg ez a nyerő, nem a sok műanyag ketyere: http://images1-hu.gs-static.com/products/800x600/2011_12/2011_12_03/3f5edefb-antik-diszes-bikaviadal-jelenetes-bor-kulacs.jpg

Sikongások a paplakban
Hetven évvel a háború után soha nem látott iratokat bányásztak elő az 1944–47 közötti szovjet megszállás mindennapjairól. Rettegő falusiak, tömeges nemi erőszak, rablás és zabrálás, a válogatás nélkül elhurcolt férfiak sorsáról való félénk tudakozódás dokumentumai – a magyar levéltárak anyagai egymás mellé rakva pontos képet adnak a Vörös Hadsereg és a magyarok találkozásáról.suvomi | 2015.04.29. 00:55:51Érted, ennek kell emlékmű Bp közepére.









