
Orrszarvú barátunk feldobta a délutáni lakomázás hangulatát.
nokia5700 | 2011.09.09. 18:32:56Van benn kajak!!! katapultált egyet szegény :P
Minek neki ellenség, ha barátai is vannak! ;D
Juannes | 2011.09.02. 15:04:47Igazán pro vagy, hogy ennyiből felismered :D
Majd feltöltök egy képet a játszótéri homokozóról egy törülközővel letakarva, na az is Coney Island lesz:D

Bársonyoson található a világ egyetlen házikészítésű MiG-15 vadászgápe. Trabant motorral... Volt türelme a bácsinak! :D
MADve | 2011.08.30. 13:43:52abban majd segít neki az izé community... az itt kommentelők úgyis mind szakértők :D (velem együtt, természetesen)

Kutya-macska "barátság." :D
lb7 | 2011.08.29. 09:00:19Huh...o.O ezt gyorsan elintézte!

Mi mindenre jó egy kutya: házőrző, játszótárs, tolatóradar, a legjobb barát... ;)
+bónusz videó: a kis potyautas.lb7 | 2011.08.29. 08:29:30Ötletes...
... azt meg aki az ölében utaztatja a kutyáját vezetés közben, jól pofán b*sznám szívlapáttal

Alexandra „Kissie” Nilsson, a svéd „Barbie”
CRaPtRaSH | 2011.08.19. 13:27:53hát nem ártana :S
de milyen durva önképük lehet ezeknek az embereknek, hogy ezt tartják szépnek.
pedig aztán a legtöbb ilyen,aki szétműttette magát egyáltalán ne volt csúnya előtte :(

Marble Cathedral, Chile
Szobabicikli | 2011.08.12. 10:11:30Ha egyszer Batman leszek,itt lesz a Batcave-em ;)

Szívesség.net - "ezen az internetes portálon bárki bármilyen szívességet felajánlhat vagy kérhet".
CRaPtRaSH | 2011.08.14. 21:34:51akkor a fának fusson neki :DD

Bár messze még a november, ma egy 1992-es Gánszenattis Művek klippel büntetünk.
MacMáté | 2011.08.09. 11:28:13A Pataky ezzel a hajjal, meg ezzel az egész külsővel, kicsit az ifjú Hannibal Lecterre emlékeztet. para

A mai tippelős: mi az a barna izé a sövényben? ;)
bungle | 2011.07.25. 10:35:19www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/40902_kep?mode=latest&position=0&large=1









