
Kuss, én így szállok ki!

És így született a macskuty...
palinkaman | 2012.09.14. 10:37:11"Cicáááám...! A nyalakodás után el szeretném mélyíteni a kapcsolatunkat... ...megszagolhatom a segged?"

A gyalogos bosszúja, avagy így kell la
bdába rúgni!gyocska | 2012.09.12. 23:29:24well played. ellenben attól tartok, a gyalogos ettől nem lett nyugodtabb se rövid, se hosszú távon. ;)

Így nőnek meg a mellek egyik napról a másikra...
bungle | 2012.08.31. 13:47:03Ezek az orvosok zsenik! :D
www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/az-orvosok-szerint-gigi-szilikont-kapott-2106379

Így bukott le a férjével régóta nem szexelő asszony... ;)
7sleeper | 2012.08.07. 21:49:40csőrgazmus

Hja, így könnyű! :D
lowrider | 2012.07.26. 08:00:23Az alapötlet jópofa, bár ezt is már 100-szor és 100-féleképpen sütötték el. Engem sokkal inkább zavar az, hogy ilyen gagyi módon van MEGINT a labdamozgás megcsinálva és semmilyen szinkronban nincs az ütések irányával, erejével, stb.
A fizikát meghazudtoló labdapattanások meg kifejezetten idegesítők...

Macskalizálódj!
Elterjedt nézet, hogy az internet nem való másra, csak pornóra és cuki macskák képeinek megosztására (és ez így is van)!
Danxiák - földöntúli természeti formák Kína délnyugati részén. A danxia szó egy vöröses színben pompázó felszíni formát jelent, szó szerinti jelentése „rózsaszin felhő” vagy „vörös napsugár”. A különleges felszínformák kialakulásában jelentős szerepet játszottak a különféle természeti erők, így a szárazföldi és óceáni kéreglemezek és a földkéreg mozgásai, valamint a víz és a szélerózió is.bungle | 2015.12.14. 09:10:20Peechseed küldte:
URL: http://zarandokkaland.blog.hu/2015/11/12/a_vilag_legszinesebb_uti_celjai
Szöveg: "A világ legszínesebb úti céljai - Lélegzetelállítóan színes természeti jelenségek"

Pitbull! Ferrier..
(Először altatópuskával próbálták ártalmatlanítani, de nagy kutyabarátok így se nézzék inkább.)Ravennë | 2012.07.16. 11:56:17Mivel nem konkrétan a videóról alkottam véleményt, hanem a hozzá párosodó témáról, így igen, szerintem én pont mondhatom.

A bolgár sportoló így nyilatkozott a 100 méteres ffi síkfutás elődöntője után:
Szancso | 2012.07.05. 21:46:18Együtt érzek veled!
Egyszer nekem is kiment.Igaz akkor csak mínusz 10 fok volt. :)










tessék