
A világ egyetlen könnyűbúvár csimpánza. :)
7sleeper | 2011.08.25. 14:35:57"az oxigén drog" tyler durden
Holnap történt - A nagy bulvárfilm
A kelebekkel készült egész estésborzalomfilm most online megtekinthető. Anettka, Gerencsér Tomi, Terry Black, Kiszel Tünde, Győzike, Fekete Pákó és még sok más ismert sztár csillogtatja meg színészi "tehetségét".kotta | 2011.08.27. 00:15:29Jelentem: megnéztem.
Sokba volt.
Elfogyott 2 db 2 literes Kőbányai (akciós, valsz rég lejárt) meg fél liter rozé.
Búúú.
A forgatókönyv - bár fura ezt leírni, de - akár még működhetne is, nagyobb szart is láttam már menő filmként eladva (l. akár a Miniszter félrelép-et., ahol persze a színészek ezerrel jobbak, de a sztori kb. ugyanilyen bárgyú). A szereplők néhány kivétellel hozzák, amit tudnak (=semmi). A néhány kivételt meg sajnálom: aszzem Rák Kati tulajdonképp színésznő, de ebből itt semmit se látunk, Csala Zsuzsa epizodista itt is, sztem egész életében többre lett volna hivatva, Ihos mindenkit lejátszik, viszont sajnos az ő szerepe is totál életszerűtlen.
Magyarán tökszar az egész, önsorsrontóknak ideális! Nyami!

Ha ezt velem csinálnák, én fejvesztve menekülnék onnan! :)
Nusihusi | 2011.08.20. 23:02:44Jó a postszöveg:) Én azt hiszem, kihordanék lábon 1 szívinfarktust hasonló helyzetben:D

Hogy élvezi a kis dög! Meg a kutya is. ;)
justil | 2011.08.21. 15:27:20Köszi a leckét, nincs semmiféle gond errefelé, 15 év alatt megtanultam annyira a kutyák viselkedésének dolgait már, hogy tudjam, mi mikor mit jelent.

Mint borjú az új kapura. :)

Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)
(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)Botos Vendel | 2011.08.19. 22:45:44a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?

Külföldiek csillogtatják meg tudásukat Magyarországról a Sziget fesztiválon.
balogh tamas | 2011.08.15. 20:39:33bocsi ha,durvanak jott le,en is csak azert kaptam fel a vizet mert egyszer tevesztek be es pont oda ahova nem kellene.:)

Csoportos vérvétel. Egy picit mazochista lehet a srác. ;)
superxaba | 2011.08.11. 09:12:08ingyenkonyha
Egy nagyon jó dologra buzdító honlap: Csináljunk minél több városról Fröccs térképet és szervezzünk Fröccs túrákat! A kocsmák pontos helyei mellett találunk képeket és árakat is majd!Honeybadger | 2011.08.06. 15:46:36https://picasaweb.google.com/lh/photo/zz5dOHRNter_DbYfZ3a8N9ofK1a9lDQAXFlulfl_Vn0?feat=directlink
Debrecen, Bajcsy-Zsiliszky utca. A szóda ingyen van a fröccshöz... :o)

Egy igazán "kemény" zsaru.
(A vége persze happy end lett, ugyanis főhősünk nyakon csípte a 29 éves tolvajt és a balesetet is megúszta kisebb sérülésekkel.)Nusihusi | 2011.08.05. 22:29:17Hülye tapló, hogy nem állt meg:( Remélem, megkapta méltó büntetését:P









