
Mert már olyan rég volt, hogy valami jó kis muzsikát küldtem volna nektek :D
Tessék ennek is naaagyon örülni.. XD
"kakakakkakakaaaaaa" ;)alphadog | 2009.02.01. 20:50:49http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039" target="_blank">http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039
Kivételesen hasznos haszontalanságok - újabb kreatív névjegykártyák.
(+1 kockáknak :) - bungle)bandee1219 | 2010.10.25. 12:41:38Oh.., ott van ez is, na mindegy...

Egy történet a bátorságról...
mechasvagyok | 2011.12.31. 13:25:44Amikor a szervezeted azt hiszi, hogy az életed azon múlik, hogy elbír-e a kötél, amin lógsz, megpróbálja természetes úton csökkenteni a súlyod ;)

Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...
(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)konserv | 2009.01.24. 20:58:24űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D

Harcosok klubja ;)
(Mellékesen megjegyzem.. hogy amit eredetileg akartam mutatni, az a "The Jerry Springer Show: Invasion of the Little People II" lett volna, csak sajna eddig nem leltem rá... Ha netán valaki megtalálná azt a videót, akkor szerintem ossza meg velünk :) - thx paperdice).
(Tessék, itt az Izén is megtaláltad volna :) - bungle).
MC Methosz - Az élet egy hatalmas börtön
kalmopyrin | 2009.01.21. 10:49:57Jaaaa...A kemény nézésű Gettó- füles bagoly....

Mark Gormley - Without You
2008-as videóklip. A tavaly előtti se rosszabb.armedarmy | 2009.01.16. 04:33:39ugye ez most nem komoly?

A titokzatos kelet, zene, mosoly, dinamizmus, tánc, szerelem, gombafrizura: ó igen, az indiai Beatles!
gurbli | 2009.01.18. 00:32:47Ez gyalázatos!!!

Azért mert egy beteg szadista vagyok! XD
Mert folyton csak ilyen hülye "slágerekre" akadok...
És mert szerintem ez tényleg büntet...
Szenvedj világ! Én is szenvedek.. (ha ez vigasztal)
Ha nem rakjátok be tényleg megsértődöm... hogy még ti se szerettek engem. :(Erunder | 2009.02.14. 10:14:45Nem gondoltam volna h van ember aki szombat reggel szorgalmi időszakban hajlandó könyvtárba menni. :D
Meg eleve te még gimis v nem is köteleznek arra h olvass el 300-500 oldalt egy hétvégén akkor meg minek?
Csak azért h nethez juss? Hát én a netért se lennék hajlandó szombat reggel kimozdulni itthonról. :)

Vártam egy hetet, hátha beküldi más, de úgy látszik nekem kell... :D
Lil Kurucz & Lil Lory Vs. Mario & Romeo (Gipsy Rap)kalmopyrin | 2009.01.13. 03:00:24Mi a sz@r ez???Már megint a csokik verik magukat???Ja,igényes zene és szoba...A kis gombóc Artur ott hátul nagyon durva dekoráció...









