
Thanks, Smokey! - vicces rövidfilm "állatbariknak" :)
(volt már itt kommentben kb. 2 hónapja, de hát nem küldtétek be... :))
"I think this is the beginning of a beautiful friendship." ;)
Porcelanbaba | 2011.10.21. 19:43:25Én igen *.*

A barom...
(szerintem kellene egy "agyhalál" kategória)lorem_ipsum | 2011.10.22. 00:40:06Ugyan azért amiért bukót kell hordanod, amiért tilos a kábszer, amiért a fiatalkorúak nem fogyaszthatnak alkoholt, stb.

Szerintem ez a munka csak füldugóval viselhető el. ;)
A pár nappal ezelőtti posthoz kapcsolódóan pár videó... (bár ez nem abból a kísértetkastélyból van, hanem innen, de azért viccesek).Jelo85 | 2011.10.23. 23:29:48nem tudja valaki hol van ez a hely?:) szivesen elvinném barátnőm ide:D meg gondolom a többi része is igencsak izgi lehet:))

Like a BOSS! Bár a rózsaszín nyuszis fotel némileg ront a dolog férfiasságán. ;)
psszzzz | 2011.10.19. 11:16:53Olyan,mint Garfield!!!

Volt már hasonló, de ez most Adidas és nagyon tudományos.
madmind | 2011.10.20. 15:28:32Mondjuk Japánban jó régóta használnak egyujjú cipőt, szóval a vibram se nagy úttörő

Hiánypótló szolgáltatás forever alone arcoknak... ;)

Nagy volt a pofája a kiscsajnak. Egy darabig. ;)
Valerius | 2011.10.04. 13:33:22attól meg is halt volna ugyan, de sebaj :D

Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
koresztesz | 2011.09.13. 19:37:14KILL BILL 3:)

Freddie Mercury él, bár a hangja már nem a régi. ;)
7sleeper | 2011.09.10. 20:13:21"A hangja még úgy ahogy, de arcban tuttira nem hasonlít....."
azt ugye tudod, hogy ezzel nem azt mondta a csaty, hogy a hangja kb. ugyanolyan..
csak arra világított rá, hogy
még az hasonlít Freddiére a leginkább
úgyhogy sehogy ;-)










http://www.youtube.com/watch?v=2TS1UAzpAKs