
Az észak-carolinai Woodland lakói leszavazták a napelemeket, mert szerintük azok a Napból származó összes (!) energiát elszívnák a kisváros közeléből. Egy nyugdíjas, természettudományokat oktató tanárnő meg van győződve arról, hogy a napelem park melletti növények elrohadnak és még az is lehet, hogy a napelemek rákot okoznak.
lilaflexninja | 2015.12.15. 08:47:39Na valami ilyenre gondoltam.
A sirály reméljük jól van... :D
Jaca | 2015.12.09. 15:11:24Csak 110-nél lyukat üt a hűtőben az a dög. Vészvillogó, duda, és satufék.

Fékezzé Gazsi, kapás van! ;)
sakos | 2015.11.26. 21:41:09Nyilván te is látod a sárga kabátos embert, aki a fékezést szabályozva szeretné egyenletes sebességgel ereszteni a horgonyt. Valószínűleg egyszer megakadt valamiért, és ahogy oldotta féket túl hirtelen indult meg a lánc, nem volt már lehetőség újra lefékezni, mert a fék is túlmelegedett.
Nem, nem a vízbe akadhatott bele, hanem pl. lehetett a fékező rendszer is hibás.
Este van, este van: kiki nyúgalomba!
Csendesen bóbiskol a kis szurikáta,
Bukfencezik egyet, nekimegy a falnak,
Nagyot koppan akkor, azután elhallgat.Nas | 2015.12.01. 09:20:37Ez is jó (ezt is előadták valamelyik kabaréban). :D + Volt egy másik régebbi kabaréjelenet hasonló témában:
https://www.youtube.com/watch?v=PT29zJXRNlU

Aki nincs fent a Facebookon
Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?bungle | 2016.01.25. 21:26:52FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS
http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake-friends-study-finds-419189

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tripofóbia: emberek ezrei állítják, hogy rettegnek az olyan tárgyaktól, melyen apró lyukak találhatóak, mint például a méhkaptárok, hangyabolyok vagy akár a frissen hullott hó, melyet vízcseppek által mart lyukak tarkítanak.

A nap bűvésztrükkje és leleplezése: mi van a rózsaszín kártyák mögött? ;)
Szancso | 2015.10.29. 18:49:16Hehe, golyószárító. ;)
Egy kislány trükkje:
https://www.youtube.com/watch?v=vumcseKaRKc
;)

Mi van a zombi szoknyája alatt?
T1B3R1U5 | 2015.10.29. 21:22:41Valószínű??? :D
Az összes átverős videó megjátszott, de ennyire gagyit még nem láttam!
A nőt azért hátulról lehetne támadni - ha már zombi!

Anyukák megpróbálják kitalálni, hogy egy kutyajáték vagy valam más van a kezükben.... :)
thisisreal | 2015.10.27. 17:26:54Aki szerint mind kutyajáték, és nem mind szexjáték, annak nem sok fantáziája van. ;)

Mai cukizé: motoros lány kiscicát ment :)
KarbFace | 2015.10.24. 17:01:19Sejtettem, csak nem akartam, hogy csak engem nézzenek hülyének. Ez teleport volt :)









