
Az orvosbárókra megy el a pénz
Mi a baj a magyar egészségüggyel? A magyar egészségügy helyzete egy magánegészségügyi intézmény vezetője szerint.
Veszélyben vannak a netes kalózok!
sztewe | 2016.04.18. 22:43:17Én is így vagyok vele, amire kell az benne van, felesleges frissíteni

Le tudtok rajzolni emlékezetből egy kerékpárt?

Zombiapokalipszis „bedrogozva” :D
.::JunKieEQ::. | 2016.04.13. 12:28:26Gyorsabb és kevésbé macerás szájon át... :)
Egyébként a ketamin nem csillapítja a fájdalmat... csak megnyugtat... és leszarod... :DDD

Anna Vital infografikái - főleg a How XY started sorozata érdekes

Kung-fu majom akcióban ;)
hawkeye | 2016.04.12. 07:42:08
Kivéve, ha hordában járnak.... :)

Gázálarcos vaksi denevér
Szerencsére a felvétel alatt intelligens létformának nem esett bántódása!a janek | 2016.04.11. 17:42:30És ez megy superman ellen...

Ez a lány a cicájával akart arccserét játszani, amikor nem fogod elhinni mi történt!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...közlegény | 2016.04.10. 14:08:01ekkora egy jóképű, kétarcú macskát, akinek ilyen boszorkány gazdasszonya van!

A hangos kipufogók hívei gyakran saját biztonságukat hozzák fel ürügyként, át sem gondolva, hogy a környezetük miként reagál egy-egy gázfröccsre. A most induló ellenőrzés elejét venné az ordító csöveknek.
Ti mit gondoltok a témáról?niof | 2016.04.11. 18:13:22Helyes! Utálom a zajt. Még egy fűnyíró is zavar, nem hogy egy motor, vagy quad!

Érdekes helyzet alakult ki egy Ohio-i autópályán
Mataccs | 2016.04.08. 23:25:22Helló mínuszos ember! Már hiányoztál!










http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2016/05/02/korhaz_orvos_egeszsegugy_betegseg_lantos_gabriella_masodik_resz/