
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az ogreharcsa (na jó, „hivatalos” nevén pelikánharcsa), ami - amint a videón is látszik - elég falánk. :)
Társításáról érdemes tudni: „Ha mindenképpen társítani szeretnénk, akkor arra kell ügyelni, hogy a lakótársa békés legyen, és a harcsánál legalább 10 cm-rel nagyobb legyen, de ha biztosra akarunk menni, akkor a teszthosszánál kétszer nagyobb halakat tegyünk mellé.”Findzs | 2015.09.04. 15:15:13a másikat mért nem vette meg? :)
Ha azt szeretnéd, hogy mindenki vigyázba álljon ;)

Mindegyik maszkban, eltorlaszolják az utat, dobálják a kocsit... ezzel le is mondtak bizonyos jogaikról.
Botos Vendel | 2015.08.26. 18:10:05A joboldali fehéringes csávo benzint akart kérni a egyharmadig lévö kanájába!!!!4444
Az irigy meg nem akart adni!!!!444

Egy amerikai pár eltette az 1955-ben készült esküvői tortájuk legfelső emeletét és 60 év után még mindig majszolgatják...
közlegény | 2015.08.25. 16:44:43nagyon fínom ez a kőtorta, ajánlok mellé egy kis bauxitfőzeléket, hogy mind a tíz fogukat megnyalják utána, még a kutyáét is.

Cicaharc VV Évike és Lévai Adrienn között :)
Mindezt egy ilyen gyönyörű szerelem kapcsán...bungle | 2017.02.16. 11:48:11Szörnyű hírek Valentin-nap után. :(
http://velvet.hu/gumicukor/2017/02/15/szomoru_szerda_a_mai_zimany_linda_szakitott_kedves_ferenccel/
Ja, szombaton valaki 7 milliárd forintot kaszált a lottón... ;)

Negatív árig jutott a brit napenergia
izé012 | 2015.08.26. 11:47:27Igen. Tényleg sok érdekeset lehet olvasni az írásaitokból.

Tönkretették az első afgán pilótanő életét
Hírességé vált, az Egyesült Államokban kitüntették, de a hazájában, Afganisztánban életveszélyes fenyegetéseket kap, és még a családja is bujkálásra kényszerül. A még mindig csak 23 éves Niloofar Rahmani az első női pilóta volt az afgán légierőnél.izé012 | 2015.08.22. 10:25:52'De te azért természetesen lehetőleg ne legyél a "szükséges áldozatok" között, ugye?'
Valószínűleg hamarabb lennék én az áldozatok között mint te.
'Mindenki maradjon ott, ahova született, ha szar neki, ha nem?'
Megint nem érted de már nem először.
Nincs azzal bajom ha idejön és dolgozik. Ezt már ezerszer leírtam. Azzal van bajom ha idejön és él a segélyből. És ezzel kapcsolatban nem csak az ide vándorlókkal szemben van ilyen véleményem hanem azokkal szemben is akik innen vándorolnak máshová. Nincs vele baj ha Angliába meg Svédországba megy valaki. Csak ne a segélyért tolja oda magát.

Minden napra egy miniatűr dioráma Tatsuya Tanaka japán művésztől hétköznapi tárgyak felhasználásával. Viccesek, érdekesek, elgondolkodtatók.
(Lejjebb görgetve az archívumban lehet böngészni 4 évre visszamenően további képeket.)
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.

Hatalmas emberáradat indult meg Afrikából Európa felé egy elszánt karizmatikus muszlim vezető által
Megtudhatjuk többek között, hogy ők azért szegények, mert mi gazdagok vagyunk, valamint minden a macskák miatt van, mivel az európai ember rengeteg macskát tart és egy macska eltartása évente legalább 200 dollárba kerül. Ők viszont beköltöznének a macskák helyére, heverészhetnének a kemence előtt és rengeteg tejet ihatnának, sőt sokkal kevesebb pénzből is megélnének.Ravennë | 2015.08.06. 01:01:32A mostaniak értelmesebbek, nem adom alább... ;)









