
Forradalmi gyógymód egy egyetemistától
A külső és belső sérüléseknél is használható, Veti-Gel névre keresztelt anyag képes bármekkora vérzést elállítani, ráadásul elősegíti a gyógyulást. A New York-i Egyetem egy harmadéves hallgatója megvalósította, amit eddig csak a számítógépes játékokban láttunk. Joe Landolina találmánya képes a sérülést azonnal bezárni és ezzel megállítani a vérzést. Az eddigi kísérletek alapján az anyag külső, belső és égési sérülések esetén is működik, a gyógyulást pedig azzal is segíti, hogy képes felvenni a körülötte lévő szövetek tulajdonságait. Külső alkalmazás esetén például úgy viselkedik, mint a bőr. Használatának széles körű elterjedésére sajnos még várnunk kell egy kicsit. Már csak azért is, mert az amerikai egyetemista első körben a védelmi minisztériumtól remél megbízást.Zellergumó | 2013.03.23. 12:24:47Na aztán ki szereti ilyen véresen a tarját?
Hogyan írtsunk fákat, ha éppen nincs nálunk egy láncfűrész...
glosshide | 2013.03.21. 22:39:36Anno mikor a Bükkbe mentünk táborozni, és kellett tűzifa, én is hasonló módszert alkalmaztam korhadt fákon.
Igaz, nem vállal rontottam nekik, csak a két kezemre, és a rezonancia-katasztrófára hagyatkozhattam :)
Öröm ész bódoccá, tánc ész mulaccá! A calád körbe áll ész vidáman kántáll! Te lenni fárattcá ész leül dolgozott nap után szék, ez bekapcol lelki béke! Néza hogy fény táncikál muzsika!Ocsee79 | 2013.03.22. 00:13:04Drága kenyér! Csoda ha iszok?! :-D

„Lehugyozzuk a ti Magyarországotokat!”
Zengett a „Kifele a magyarokkal az országból” és „Románia a mi hazánk, lehugyozzuk a ti Magyarországotokat” és más magyarellenes rigmusok skandálása. Majd ezt követte a magyar nemzeti lobogó meggyújtása. A biztonságiak nem avatkoztak közbe. A magyar kormány nem kérte be a román nagykövetet. A híradások és a külügy szokás szerint hallgat.Tooni | 2013.06.14. 23:48:26Tovább gyűrűzik a bundabotrány!
Füvezésen kaptak a rendőrkommandósok egy egész csapatot! :D
http://sportgeza.hu/futball/2013/06/14/a_fuben_fekudtek_a_megbilincselt_romanok/
Brutálisan megvertek egy fiatalt az éjjel Óbecsén. Szemtanúk szerint négyen rugdosták és verték, majd kővel is megdobták. A Pannon RTV nem hivatalos információi szerint a megvert fiú magyar nemzetiségű. Kórházba szállítását követően belehalt sérüléseibe.fehérember | 2013.03.22. 09:23:00kidumálták a rohadék szerbek nehogy gond legyen

Bad Motherfucker - egy újabb menekülős klip a Biting Elbowstól
bungle | 2013.03.19. 10:23:28Hehe, visszarakták, gondolom reklamáltak a készítők (jogosan). Mondom, hogy következetlen agyatlan barmokat alkalmaz a google...

Tűzoltók nyílt levele a kormányhoz
imki | 2013.03.20. 09:32:44Befejezted? :)

Csöves arcot rajtakapták amint megfújja a korlátot. ;)
Tooni | 2013.03.15. 23:47:37Ment a feljelentés, köszönjük az értesítést! :D

Hurrá, itt a tavasz!
Erről is a kormány tehet!!!44négy!bungle | 2013.03.22. 12:27:37Itt is: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/41069_kep?categoryId=4&position=&large=1 ;)

Elfogadta az alaptörvény negyedik, eddigi legátfogóbb, 22 cikkből álló módosítását az Országgyűlés. A kormányzó erők nem tartanak attól sem, hogy netán az államfő áll az alkotmánymódosítás hatálybalépése útjába.
Te egyetértesz az alkotmánymódosítással?Zolibaba24 | 2013.03.14. 21:17:21Letöltöttem a számítógépemre az Alaptörvényt, nagyon jó, de szinte minden nap frissít.









